Wpis z mikrobloga

Boże, jak mnie śmieszą stulejarne przegrywy które myślą, że jak dziewczyna się z nimi koleguje/przyjaźni to odrazu z tego będzie romans i dupczenie nonstop. Omójboże, jaki dramat, moja przyjaciółka nie jest mną zainteresowana! Jak ułomnym emocjonalnie i uczuciowo trzeba być, żeby żalić się całemu światu, że wasza przyjaciółka nie chce wam wskoczyć na #!$%@?. To, że się z wami kolegujemy, chodzimy z wami do kina i na pizzę, czy nawet na głupi spacer, nie oznacza, że jesteście dla nas atrakcyjni i pociągający fizycznie. Nie każda kobieta która was lubi będzie was kochać. #stulejarnosc #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #friendzone
  • 99
  • Odpowiedz
@SuperPunia:

To też racja, niepłacenie za siebie w sytuacji nierandkowej uważam za żenujące


Z tego wynika, ze niepłacenie za siebie w sytuacji randkowej to prostytucja
  • Odpowiedz
@Robertas91:

(ok, dana dziewczyna może być dla nas aseksualna, ale po co wówczas nałogowo się z nią spotykać?)


A jak jest brzydka jak noc/aseksualna, ale bardzo interesujaca i ciekawie spędza się z nią czas?
  • Odpowiedz
@cadcadcad: Nie znasz sytuacji, nie znasz dziewczyny, nie masz o niczym pojęcia, a jednak wiesz, że daje dupy na lewo i prawo dla zabawy? Takie podejście jest po prostu żałosne. Dziewczyna nie może się ruchać dla zabawy, ona co najwyżej daje dupy na lewo i prawo. Dorośnij dzieciaku, może coś zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: Ależ oczywiście, że nie, natomiast jeśli dziewczyna lubi często gęsto uprawiać przygodny seks to na pewno będzie oceniana inaczej niż taka, która nie robi ze swojej waginy ruskiego kosmodromu. No ale przecież żyjemy w nowoczesnych, lepszych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: A pomiędzy jest normalna dziewczyna, szanująca się, oczywiście bez przesady, ale uprawiająca seks z kimś, z kim chce być. No sorry, ale nikt nie zmusi mnie do nabrania szacunku do kobiety która jest skłonna rozłożyć każdemu dla przygody, a taką właśnie jest opisana wcześniej przez cienki137
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Znam ten uczuć siostro :< Chcesz sobie spędzić czas z jakimś kumplem (ja akurat głównie, bo z laskami jakoś rzadko się potrafię dogadać) i jest spoko i fajnie a potem on zaczyna się dziwnie zachowywać i łapac za rękę i co, co, co w ogóle się #!$%@?. A z drugiej strony głupio tak wywalić kolesiowi z liścia na pierwszym piwie "ej jakby co to mi sie nie podobasz" bo
  • Odpowiedz
@ccombat: nadal lepszy, niż większość próbujących osiągnąć to samo tutaj.
podobnie jak kandydatura prezydenta Komorowskiego w porównaniu do innych kandydatów
  • Odpowiedz