Wpis z mikrobloga

Mirasy
Miesiąc temu psychiatra stwierdził u mnie depresję..
Miesiąc zażywania antydepresantow i dzis usłyszałem ze jest duża poprawa.
W sumie to mój komfort psychiczny od kiedy nie pije a dziś to 61dzien i podałem się terapii jest mega zajebisty. Juz nie mówiąc o komforcie fizycznym.

Czuje się tak wielki jak bym dotykał płonącego nieba..
Jestem gdzieś powyżej padającego deszczu.

#bedozemnieludzie #slaweknaodwyku
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 39
@bslawek: kazdy kto bierze chemie czuje sie lepiej to chyba normalne, wielkiego odkrycia twoj lekarz nie podjal

zreszta ten lekarz to 2x dupa, bo depresja to stan gdzie nie masz motywacji do wstania rano z lozka a nie ze ktos sie zle czuje ale dzielnie prowadzi firme a zona dostaje 3k euro od tak czyli drobne
@bercik999: zal mi ludzi ktorzy mysla ze inni ludzie ktorzy ukonczyli dany kierunek wiedza wiecej niz ludzie ktorzy przeczytali te same ksiazki

a potem taki wielki placz bo jakis leszczu po szkole sredniej ma 15 z programowania a mgr inz. IT robi staz za 1500 bo gowno umie

ide o zaklad ze bslawek nie ma wyksztalcenia w energetyce fotowoltaice a jednak doskonale sobie poradzil - zadziwiajace przeciez nie mial prawa
@pijanstwo: ale jest smieszna, na wypoku byl kiedys fajny watek o jakims leszczu Hansie czy innym ktory byl zwyklym gosciem ale lubil ksiazki ;) no i przeczytal troche psychiatrii, postanowil posmieszkowac - i zostal falszywym psychiatra, artu wynikalo ze zmienil podejscie do pacjentow, mial wyniki, zapraszali go na odczyty, byl szanowanym gosciem z dorobkiem naukowym i jeszcze sprawil ze jakis szpital wyszedl na przodujacy :) no ale ktos w koncu doszedl
@pijanstwo: dla wygody tak, ale ja wole prawde, a prawde jest taka ze pasja, praktyka i lubienie tego co sie robi to gwarancja dobrej uslugi

czego chyba dowodem sa liczne zaniedbania w kazdym mozliwym zawodzie a u lekarzy az nazbyt czeste, obecnie idzie sie tam dla prestizu, bo rodzina, bo pieniadze 1/10 lubi to co robi, ma talent i wytrzymalosc

wystarczy sobie przypomniec wlasne wizyty u polskich lekarzy jak wygladaly a
czego chyba dowodem sa liczne zaniedbania w kazdym mozliwym zawodzie a u lekarzy az nazbyt czeste, obecnie idzie sie tam dla prestizu, bo rodzina, bo pieniadze 1/10 lubi to co robi, ma talent i wytrzymalosc


@bazingaxl: Nie masz pojęcia o rzeczywistości.