Wpis z mikrobloga

@handler: myślisz, że wordpressy z UU do 10-20k/dobę będą działać ok?
Wiem, że wodpress wordpressowi nie równy ale chcę tylko poglądowo się dowiedzieć.
  • Odpowiedz
@hashus: zapomnij, mydevil nie jest pod takie rzeczy, zrób prosty rachunek ile parsuje Ci się średnio ms podstrona i ile by to wyszło użytkowników jednocześnie, poza tym ruch na stronie nie jest równomiernie rozłożony od 00-24 tylko w godzinach szczytu się nawarstwia
  • Odpowiedz
@handler:
@hashus:

Oczywiście nasz hosting jest właśnie pod "takie rzeczy" - przy odpowiedniej optymalizacji skryptów obsłużymy 100 000 UU /doba, a nawet więcej. Mamy już wiele takich stron - zapraszamy do testów przez 14 dni. Nie zapomnijcie również o istnieniu wp-super-cache.
  • Odpowiedz
@hashus: Szczerze polecam, szybkość Wordpressa wzrosła dwukrotnie na google Pagespeed po przejściu od konkurencji.
Obecnie jest genialna promocja na 50% tańszą usługę, a po wpisaniu kodu 2N6IAQ16SI dodatkowe 20% zniżki (promocje łączą się!)
  • Odpowiedz
Polecam bardzo tę firmę. Elastyczność hostingu WWW i możliwości serwera VPS (instalacja włsnego oprogramowania). Tutaj dla wszystkich kod -20% 11D9S3CVAA
  • Odpowiedz
program poleceń jest faktycznie miłym dodatkiem.
jeśli ktoś chciałby skorzystać z mojego kodu to zapraszam.
kod rabatowy mydevil U282YWTF4K - 20% zniżki
  • Odpowiedz
korzystam nadal z mydevil, godny polecenia hosting.
tutaj specjalnie dla Was udało mi się załatwić zniżkę 20% <3
wpisujecie ten kod przy zamówieniu: 11D9S3CVAA
polecam
  • Odpowiedz
@mohabe: Ej! To nie jest nasze konto. Nigdy byśmy nie zrobili coś tak oczywistego :) Tym bardziej, że ten ktoś wpadł odpisać na wpis po 3 miesiącach aby zareklamować się swoim kodem polecającego.
  • Odpowiedz