Wpis z mikrobloga

Ja pierdzielę ludzie... Nie było mnie kilka dni w domu ostatnio, wchodziłem do niego Tylko po to, żeby pozgrywać dane z rejestratorów dźwięku. To co usłyszałem...

Wielu z was mówi mi, żebym to co się dzieję dokumentował i publikował. Na chwilę obecną się nad tym zastanawiam. Podłożenie kamer itp, wymagałoby ode mnie, żebym w domu jednak był i trzymał rękę na pulsie. Co WCALE MI SIĘ NIE PODOBA. Ale mieszkać u innych nie mogę wiecznie też. Dlatego postanowiłem, że postawę bloga, kanał na YT, gdzie będę opisywał każdą dziwną rzecz, a to co się uda nagrać wrzucę na YT. Macie jakiś pomysł na nazwę bloga\kanału? Nagrania z rejestratorów pojawią się na dniach, bo muszę powycinać odpowiednie fragmenty z materiałów, które mają po kilkanaście godzin. Nieobrobione też chcę gdzieś wrzucać, żeby każdy miał możliwość samodzielnego analizowania tych godzin materiału. Może znajdzie coś, co ja przeoczyłem. Oczywiście taki jest na razie tylko zamysł i może się to skończyć szybko, bo własne zdrowie stawiam na 1 miejscu. Spróbować jednak możemy.

#otwierajacesiedrzwi
  • 112