Wpis z mikrobloga

Ja pierdzielę ludzie... Nie było mnie kilka dni w domu ostatnio, wchodziłem do niego Tylko po to, żeby pozgrywać dane z rejestratorów dźwięku. To co usłyszałem...

Wielu z was mówi mi, żebym to co się dzieję dokumentował i publikował. Na chwilę obecną się nad tym zastanawiam. Podłożenie kamer itp, wymagałoby ode mnie, żebym w domu jednak był i trzymał rękę na pulsie. Co WCALE MI SIĘ NIE PODOBA. Ale mieszkać u innych nie mogę wiecznie też. Dlatego postanowiłem, że postawę bloga, kanał na YT, gdzie będę opisywał każdą dziwną rzecz, a to co się uda nagrać wrzucę na YT. Macie jakiś pomysł na nazwę bloga\kanału? Nagrania z rejestratorów pojawią się na dniach, bo muszę powycinać odpowiednie fragmenty z materiałów, które mają po kilkanaście godzin. Nieobrobione też chcę gdzieś wrzucać, żeby każdy miał możliwość samodzielnego analizowania tych godzin materiału. Może znajdzie coś, co ja przeoczyłem. Oczywiście taki jest na razie tylko zamysł i może się to skończyć szybko, bo własne zdrowie stawiam na 1 miejscu. Spróbować jednak możemy.

#otwierajacesiedrzwi
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blutusz: Szukasz problemu tu gdzie go nie ma. Nie wiesz gdzie i na jakim obszarze się to dzieje. Nie wiesz jakiej wielkości autor ma dom. Nie wiesz jak można zrobić monitoring po kosztach. Wymyślasz jakieś bzdury (10 kamer na klitkę 120m2). Daruj sobie takie wywody skoro, jak to mówisz, nie znasz się. Telefon to też pomysł, bo nawet stare telefony mają min. 720p. Nie chcę twojego uścisku dłoni. Gdyby mi
  • Odpowiedz
  • 0
@blutusz: Owszem, w pełni się z tym zdaniem zgadzam, ale chyba mógłby na początku, przed otwarciem źródełka atencji, zrobić taki test dla siebie, bo inaczej, to nakręci sobie własną gównoburzę takimi wpisami "bez pokrycia" i będzie trzepał kasę z frajerów przewijających 20 razy film w 4k, bo "na profesjonalnym sprzęcie"...
  • Odpowiedz
@kurvvawszystkozajete: Stary, skoro się znasz to powiedz jak to zrobić.
Zakładam, że autor ma podobne pojęcie co ja w tym temacie, ponadto pisał że nie sra kasą.
Nie znam telefonu, który potrafiłby nagrywać cokolwiek nawet w lekkim mroku, a już napewno nie stare telefony z 720p. Jak już pisałem, jak coś robisz to rób to porządnie.
Dokładnie, nie wiem na jakim obszarze się to dzieje, dlatego monitoringiem objąć trzeba cały
  • Odpowiedz
@blutusz: Nie będę tu więcej spamował swoimi wywodami. Swoje zdanie na ten temat napisałem i kierowałem je do autora wpisu. Napisałem jak to można zrobić. Czytaj, a nie nakręcaj na gównoburze. Dupa Cię swędzi, a to autor ma problem nie ty. Masz tak trywialne problemy jak teraz z mrokiem, pyk światło i mroku nie ma. Teraz zapewne mi odpiszesz o zużyciu prądu przez zapalone w kółko światło. Racja, lepiej dalej
  • Odpowiedz
@BQP: tak bardzo serio to mam nadzieje, że ktoś sobie jaja robi z Ciebie, albo trollujesz niż to że serio coś nadprzyrodzonego się dzieje u Ciebie w domu.
  • Odpowiedz
@Elec: mam kilka kamer, z rana je porozmieszczam. Wtedy się okaże czy to dziki lokator, duchy, czy choroba psychiczna.

@Johny_Gitarzysta69: i cały misterny plan w #!$%@? :)

@blutusz: @michalind: taki jest zamiar. ja co znajdę to powycinam i zrobię jakąś kompilację, a resztę materiałów
  • Odpowiedz
@BQP: Toć pewnie, że nie chodziło mi o stream online 24/7, a o złapanie czegoś na video i udostępnieniu tego kawałka. Temat jest drażliwy tak jak te dziwne dźwięki z lasów etc. Więc bądź świadomy ze będą komentarze od osób które w takie, przepraszam za wyrażenie, bzdety nie uwierza na słowo. Czarnolosto? Bynajmniej, obserwuje tag i czekam na sample.
  • Odpowiedz
  • 0
Ciekawe, ciekawe. Albo niezły fake albo coś Bardzo interesującego...
Wołaj jak będą nagrania / blog / cokolwiek nowego
  • Odpowiedz
@BQP: sprawdz czy nie ma nigdzie ektoplazmy, rozsyp sol pod oknami i drzwiami i wokol lozka demony i duchy nie beda mogly przejsc, dobrze Ci radze znam sie na tym, ogladam supernatural ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz