Wpis z mikrobloga

TESTY BETA SYSTEMU AKO "3" by orbit85
Pierwszy tydzień: +952 zł
Drugi tydzień: -420

Zarobek po dwóch tygodniach gry: 532zł

Drugi tydzień wypadł fatalnie, co nie zmienia faktu ze po dwóch tygodniach jestem 532zł na plusie więc póki co nie jest najgorzej. Wszystkie osoby które obrażają mnie na pw mogę jedynie pozdrowić i powiedzieć że nie przestane dawać typów do końca miesiąca, bo tak jak pisałem "testuje system" jakbyście grali tak samo jak ja to bylibyście do przodu 532zł więc nie rozumiem w czym problem. Ogólnie liczyłem że po 2 tygodniach będzie koło 1 tyś na plus ale w tym tygodniu brakło trochę szczęścia :/

Zostały dwa tygodnie, liczę że po miesiącu będzie 1.5-2 tyś na plus wtedy zaczynam ten sam system tylko za większe pieniądze.

Osoby które nie są zainteresowane typami niech dodają na #czarnolisto i problem z głowy.

Jutro zaczynam 3 tydzień, stawkę zwiększam do 200zł za kupon ale podsumowania będę liczył jako 100zł żeby nie rozwalić systemu.

Pozdrawiam!


Wszystkich chętnych zapraszam do obserwowania ---> #typyzorbity

O co chodzi w systemie:
http://www.wykop.pl/wpis/11168528/witam-pisalem-ze-do-gry-wracam-dopiero-za-2-tygodn/

"Pamiętajcie, że są to testy beta i gracie na własną odpowiedzialność"

Moja historia:
http://www.wykop.pl/wpis/11117402/nowy-cel-nie-zostal-osiagniety-wiec-przydalaby-sie/

#bukmacherka
Orbit85 - TESTY BETA SYSTEMU AKO "3" by orbit85
Pierwszy tydzień: +952 zł
Drugi tyd...

źródło: comment_RreE8lzyvGBS9FnFscEmlc4RHEoso1wk.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Orbit85: pieprz hejtów :)
Raz weszliśmy do gorących dyskusji i zjawiło się pełno #januszebukmacherki którzy myśleli że po tygodniu rzucą prace i będą zarabiać za twoje typy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie macie pieniędzy to nie grajcie-proste ( ͜͡ʖ ͡€)
A my lecimy dalej :D
  • Odpowiedz
@Orbit85: podaj tutaj nicki tych co sla gowno do Ciebie, chetnie ich #!$%@? na czarnolisto zeby nie widziec placzliwych komentarzy albo napisz zeby wskoczyli do ognia to pojda z dymem w #!$%@? i tez nie bede musial czytac tych komentarzy, piatka i powodzenia
  • Odpowiedz
@Orbit85: Nie przejmuj się przecież piszesz że są to "TESTY BETA SYSTEMU AKO "3" by orbit85" BETA czyli #!$%@? coś testujesz a ci co są debilami to niech giną... Lecimy dalej z tematem po miesiącu zobaczymy jak to będzie wyglądać!
  • Odpowiedz
@Orbit85: Jestem typowym #januszebukmacherki - nigdy nie grałem ale zawsze chciałem spróbować, do tej pory jakoś nie było przekonania. Ten tydzień jeszcze przeczekam (albo nauczę się stawiać za 10% kwoty z Twojego systemu). Tydzień IV mam nadzieję już jechać na 100% także dzięki i rób swoje. :)
  • Odpowiedz
@Chaczins: @Polska4Ever: @SatanD: @Isaac: @Sinc199: @matejko2405: @WallyGator:
Super że jest kilka osób które rozumieją sytuację a co do osób, to nie chce podawać, bo to nie o to chodzi żeby zachowywać się tak samo jak oni ;) Nie potrafię tylko zrozumieć skąd ta wrogość, przecież ja nie pisze że są to fixy 100% xD
Zostały 2 tygodnie systemu potem pomyślę co dalej, póki co lecimy
  • Odpowiedz
@Orbit85: nie przejmuj się :D ja śledzę sobie tag i fajnie, że ktoś dzieli się swoją praca. Obserwowałem pierwsze dwa tygodnie i w następnym zacznę grać :)
  • Odpowiedz
@Orbit85: I to jest prawidłowe podejście! :) Był już taki jeden na mirko, który myślał, że jest ponad wszystkimi. A jako że nikt nie jest nieomylny, to po kilku nietrafionych typach w końcu ewakuował się z mirko i myśli, że płacz tu po nim został ( ͡º ͜ʖ͡º)
Życzę powodzenia w kolejnych typach, może sam włączę się do gry na stałe, bo na razie w kratkę
  • Odpowiedz