Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy odwołują Ci zajęcia a Ty wskakujesz w piżamę, ubierasz zajebiście słodkie kapcie, robisz sobie kakao z piankami, oglądasz bajki na disnej czanel i masz #!$%@? w zimowy paraliż za oknem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powrót do dzieciństwa stan 10/10, polecam tego allegrowicza!

#oswiadczenie ##!$%@? trochę #pokaznogi
Pobierz
źródło: comment_MbKPaRQ751jIqKYoIJGlnWfNIBSAU7GU.jpg
  • 156
O kurdebele. Widziałam ten wpis na minutę po jego dodaniu, wiedziałam, że będzie gównoburza, ale że aż tak. Ile żółci może z ludzi wypływać z powodu jednego zdjęcia. Na którym właściwie nie widać, ani kawałka skóry tej dziewczyny, więc o jaką atencje chodzi niby?? Jeśli komuś nie odpowiada, jaką ktoś piżamę nosi to ma chyba ze sobą jakiś problem. Siedzenie w piżamie jest mega wygodne, a takie kapcie bardzo ciepłe. Jedni lubią
niebieskie paski


wrzucają poradniki i ciekawe rzeczy

informacje ze świata oraz ciekawa opinia na ich temat

śmieszne rzeczy które poprawiają humor w zły dzień


@kamilek98PL:

niebieskie paski


wrzucają poradniki rodem ze spryciarze.pl

informacje ze świata o islamizacji lewakach i korwinie i ich opinia na ten temat oparta w 99% na tym co przeczytali na wypok.jkm

śmieszne obrazki z kwejka wrzucane po 1000 razy


naprawiłem
@pyszotka: CHCESZ BYĆ MOJO DZIEWCZYNO WYKOPOWO? BO JA NIE MAM ( ͡° ʖ̯ ͡°) ... TZN SZUKAJĄC PLUSÓW TO MAM... WOLNE MIEJSCE DLA DZIEWCZYNY. NO I TAK SOBIE POMYŚLAŁEM, ŻE MOGĘ BYĆ DLA CIEBIE ŁOBUZEM.( ͡° ͜ʖ ͡°) JESTEM NAWET MIŁY, ŚMIESZKIEM TEŻ JESTEM. CZĘSTO JESTEM POZA KONTROLO WE WSZYSTKICH (PRAWIE WSZYSTKICH?) ASPEKTACH ŻYCIOWO-MIRKOWYCH. ŻYCIOWY PARKIET BYWA ŚLISKI ALE PRZY MNIE BYŚ NIE
@pyszotka: ZAPLUSOWAŁA, NIEODPISAŁA :c JA TAK BARDZO #!$%@?, MOJE SERCE TAK BARDZO #!$%@?. JA JESTEM TU, A TY JESTEŚ TAM. IDĘ SZUKAĆ GÓRALSKICH SKARPET. W SZAFCE JUŻ MAM CZIPSY I BATONY. SMUTNE RAPSY BEDO GRANE. EDYTA BARTOSIEWICZ TEŻ :c NOELO.