Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy odwołują Ci zajęcia a Ty wskakujesz w piżamę, ubierasz zajebiście słodkie kapcie, robisz sobie kakao z piankami, oglądasz bajki na disnej czanel i masz #!$%@? w zimowy paraliż za oknem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powrót do dzieciństwa stan 10/10, polecam tego allegrowicza!

#oswiadczenie ##!$%@? trochę #pokaznogi
Pobierz
źródło: comment_MbKPaRQ751jIqKYoIJGlnWfNIBSAU7GU.jpg
  • 156
@pyszotka: ja mam swojego, po co mnie mają lubić niebieskie na stronie ze śmiesznymi obrazkami? jakbym tego chciała to bym zrobiła pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°) kompleksy są bliższe atencyjnym różowym paskom, ja nie należe, ale dziękuję za Twoją troskę, prawie się wzruszyłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sugerujesz, że nie mam pojęcia o piżamach? :D bo o bajkach rzeczywiście już nie mam, wyrosłam.
@MrDerinq: przeczytaj mój wpis jeszcze raz proszę :D mam dzis wolne i zrobiłam sobie dzień powrotu do dzieciństwa, O BOSZE JAK ONA MOGŁA TAK ZROBIĆ XD

ps właśnie tutaj można zaobserwować jak mireczki nie mają pojęcia nt. obcowania z kobietą, myślisz, że Twój różowy będzie chodził w super bieliźnie albo najlepiej nago? XD otóż nie, ubiera właśnie taka piżamę a jak chce seksów to po prostu ją ściąga. teraz możesz mnie