Wpis z mikrobloga

@Edwards: a także więcej GB na dyskach, więcej Ghz w procesorach, więcej Mbit na łączach, większych prędkości w napędach, szybszych interfejsów aplikacji, głośników co mają więcej Watów, więcej cali w monitorze, drukarek bez materiałów eksploatacyjnych, tabletów w technologii 10G, doskonałego chłodzenia i powtórnej aktywacji systemów bez dzwonienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fox_Murder: kupuj dalej gównodyski w marketach to tak będzie. ja mam stosy dysków i jeszcze żaden nigdy mi nie padł (no dobra, jeden, bo mi go uszkodzona kieszeń spaliła)
  • Odpowiedz
@noekid: a ja bym kupił z muzeum jak by były. Mam 3 80GB ATA i będą chyba żyły dłużej niż ja. Każdy kto takie ma wie że stare dyski niemal się nie psują. Bo nie robili ich jeszcze techniką 1 roczną.
  • Odpowiedz
Żądamy interwencyjnego skupu oprogramowania przez Rząd !

W ubiegłym roku wyprodukowaliśmy więcej oprogramowania niż górnicy węgla i rolnicy płodów rolnych - razem wzięci.

Brakuje przestrzeni dyskowej na przetrzymywanie naszego nowatorskiego oprogramowania, przez co gnije i się marnuje.

Rosja nie kupuje naszego oprogramowania z powodu sankcji europejskich.

Pozaciągaliśmy dotacje i kredyty z UE na wytworzenie oprogramowania, które Rząd musi teraz interwencyjnie skupić!
  • Odpowiedz
@Edwards: Żądamy komputerów spełniających rekomendowane wymagania w Wiedźminie 3! My, przedstawiciele klasy ciężko #!$%@?ących się wzywamy władze Rzeczypospolitej do wspierania rodzimego przemysłu. Nie może być tak, żeby bardziej opłacało się sprowadzać z zagranicy tańsze konsole produkcji japońskiej czy amerykańskiej niż korzystać z komputera składanego rękami polskiego robotnika. Stoimy w zdecydowanej opozycji do stanowiska oficjeli polskiego rządu, którzy są głęboko przekonani, że każdego Polaka stać na takie wydatki. Otóż my idziemy dalej
  • Odpowiedz