Wpis z mikrobloga

Mircy, polećcie mi jakiś #serial lub #seriale

Widziałem: the wire, breaking bad, house of cards, true detective, fargo, sopranos, six feet under, edge of darkness, band of brothers, lost, game of thrones, twin peaks, gomorra, sleeper cell, the shield, death note, mad men, futurama, wonder years
Z komediowych: friends, scrubs, weeds, married with children, arrested development

Oglądałem ale poddałem się: house md, community, prison break.
Nie podobały mi się / poddałem się po jednym lub kilku odcinkach: how I met your mother, suits, supernatural, dexter, homeland czy jak się nazywał ten o #!$%@? babie co dawała dupy rudemu kolesiowi trzymanego przez terrorystów, 24, sons of anarchy, boardwalk empire, oz

Co mógłbym niby dokończyć: the office (mam to na codzień w pracy...), x files (o ile sezony 1-3 są rewelacyjne, to nigdy nie udało mi się dokończyć ostatnich 2, są bolesne) i może Misfits (jak odszedł ten aktor co grał śmiesznego gościa przestałem oglądać)

Czy może ktoś polecić coś z dobrym scenariuszem? Ewentualnie jakiś serial komediowy - warto oglądać Seinfield?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sorry, w takim razie mogę tylko rzec 'niech Ci ziemia lekką będzie


@Tymitun: mam wrażenie że widziałem już wszystko co dobre :P
Zostaje Bold & Beautiful i czekanie na Better Call Saul (zobaczymy czy warto)

@Parte: TWD = the walking dead? To jest ten na podstawie komiksu? Bo czytałem kiedyś pierwszy tom...
  • Odpowiedz
aa do listy co widziałem dorzucę jeszcze entourage, rome, that 70's show, animowanego batmana
i trochę oglądałem Californication, ale nie zrobił na mnie dobrego wrażenia
  • Odpowiedz
Jesli chodzi o seriale z dobrym scenariuszem to mogę polecić vikings, the killing, the knick; chyba nie ma ich na Twojej liscie. Poza tym sprawdź utopia (UK) - piękne kadry i niepowtarzalny klimat, do tego dobra sciezka dźwiękowa. Z takiego serialowego mainstreamu jeszcze the mentalist jest dobry, ale lekki, niby jest tam ciągłość fabuły, ale bardziej skupia się na pojedynczych intrygach. Jeśli chodzi o superpowery to dobry jest salem, osadzony w sredniowieczu,
  • Odpowiedz