Wpis z mikrobloga

BEKA Z BEKI Z ŁODZI.

Ostatnio byłem w Poznaniu. Ktoś mi mówi hej, Wonsz, słyszałeś, że tutaj otworzyli swojego OFFa? Myślę, no fajnie, to się przejdę, zobaczę, co tam wymyślili. Idę na te całe Garbary, patrzę, a tam logo, żywcem zerżnięte z naszego łódzkiego OFFa. Myślę sobie, no dobra, pyry nie wymyśliły nic oryginalnego, no ale spoko, czaję, zapatrują się na lepszych, początki zawsze tak wyglądają. No i idę idę, i po drodze na te Garbary wszedłem do jakiejś takiej zaniedbanej bramy. Patrzę, a tam tabór cygański się rozstawił. Jakieś obleśne przyczepy, z których jakieś cygany sprzedają jakieś brzydkie jedzenie. Pusto, cicho, żywej duszy nie widać. W końcu spotkałem jakiegoś pijaka i go spytałem, panie, gdzie na te Garbary sie dostać? No i się wtedy dowiedziałem, że te kilka przyczepek i jakaś speluna w rogu to własnie ten OFF. A ten pijak to taka poznańska wersja hipstera. Się załamałem, mówię dobra, może to tylko przedsionek, wejdę dalej. Okazało się jednak, że ten poznański OFF to właśnie ta 5/5 metrów brama, jedna speluna i tabór cygański. Myślę sobie, PYRY POZNAŃSKIE, dużo się jeszcze musicie nauczyć. Jak już coś zżynacie z innego miasta to róbcie to chociaż umiejętnie. W naszej brudnej, przebrzydłej, zażulonej i rozkopanej Łodzi wyrosła prawdziwa perełka, hehes, a Wam dupy z zazdrości pękają. NAS NIE DOGONIAT.

WSZYSTKIE HEJTY W KOMENTARZACH PONIŻEJ SĄ WYRAZEM BÓLU DUPY.

#lodz ##!$%@? #poznan
PonuryWonsz - BEKA Z BEKI Z ŁODZI.

Ostatnio byłem w Poznaniu. Ktoś mi mówi hej, Wo...

źródło: comment_eJdOeDfjmTp1H6GLDjIXJ6TcGNeI6uOy.jpg

Pobierz
  • 11
@PonuryWonsz: sram na jakieś OFFy, mieszkałem w Poznaniu rok i mam zamiar tam wrócić, w Łodzi byłem kilka dni temu i podziękuję. (nie pierwszy raz tam byłem, obv)

wyrabianie opinii nt. miasta po jakimś OFFie


trzeba było się przejść na kontenery np.

Poznań i Warszawa potem Katowice, Kraków, Toruń to jedyne sensowne miejsca do zamieszkania w Polsce jeśli chodzi o miasta. Wrocław i Łódź znam dobrze i hejtuję. Niestety nie znam