Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: to nie jest TVN a ja nie jestem z pokolenia ktore lyka ten kit.
Nie wygrywalam regularnie w totolotka, dokumenty pobrane za podpisem zwracalam dodatkowo nie pilam wodki z oprawcami mojego narodu po to aby teraz wciskac kit o Napolenie XX wieku.
  • Odpowiedz
@vakarei: Zapytaj Księży dlatego w montowałem ich do każdego spotkania by świadczyli prawdę o tych spotkaniach , bo wiedziałem że komuch coś podobnego zmontują i znów nie myliłem się .To tylko moja propozycja .
  • Odpowiedz
@janusznowak01:

Nie rozmawiać z Korwinem-Mikke. Ignorować go. To okaz nie z tej epoki. Jest przykładem złego zachowania. Lepiej trzymać się od niego z daleka, aż sam zrezygnuje, bo wszędzie będzie niemile widziany. W mediach dziennikarze powinni być przygotowani na rozmowy z nim, żeby niszczyć go intelektualnie - powiedział Lech Wałęsa, tytan intelektu.
  • Odpowiedz
@janusznowak01: komuś kiedyś udało się go namówić do jakiegoś wyznania o krulu na mirko, pamiętam że co zagorzalsze kuce chciały mu odebrać honorowy tytuł prezydenta mirko, bo napisał że Ozjasz to oszołom albo coś w ten deseń xD
  • Odpowiedz
@vakarei: wiesz chodzi tylko o to że Pan Prezydent stara się być antysystemowy i buntowniczy, ale nie chce paradoksalnie wspierać Ozjasza w walce z komunistami ;)

Prawda jest taka że jeden z dwóch tutaj ludzi nie ma racji :D
  • Odpowiedz