Wpis z mikrobloga

Co to może być za firma ? Serio pytam.
Międzynarodowe środowisko pełne wyzwań, kreatywności oraz bliskich kontaktów zawodowych. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe. Gwarantujemy stałe zatrudnienie, prywatną opiekę zdrowotną oraz siłownię w miejscu pracy. Pracę między 8.00 a 16.00, bez potrzeby zostawania po godzinach. Dzień rozpoczniesz od świeżych warzyw i owoców, a w porze lunchu będą czekały na Ciebie świeże posiłki w firmowej kantynie.
#praca #rozmowakwalifikacyjna #it
  • 14
@xSQr: tak to to. w poniedziałek się dowiem. u mnie w korpo coraz gorzej, wiec na ta chwile nawet "cos sredniego" bedzie mi pasowało, aby dobre złotówki wpływały na konto.
@xSQr: jesli o benefity chodzi to u mnie nie ma owocków i obiadków. siłka = multisport, lux med jest, pzu na zycie jest, akcesoria tez sa.....co z tego skoro nie moge robic swojej roboty bo mam szefa idiotę który z maila nie umie korzystac i nie uzyskuje odpowiedzi na pytania. o premii również nie słyszał. klimat i workflow tez jest wazny. szkoda ze nie zostałem górnikiem :( siedziałbym tylko na dole
co z tego skoro nie moge robic swojej roboty bo mam szefa idiotę który z maila nie umie korzystac i nie uzyskuje odpowiedzi na pytania. o premii również nie słyszał. klimat i workflow tez jest wazny.


@wujekG: mam podobnie jak ty. Szef i pm-owie którzy nie rozumieją problemów, nie odpowiadają na maile albo wykrętnie, nie ma żadnej ścieżki rozwoju ani premii. Jedyne co mnie trzyma jeszcze w tej firmie to technologie,
@wujekG: NOPE. Nigdy do handlówki z pseudo IT... No chyba, że chcesz ram w pecetach wymieniać i rozwiązywać problemy

Panie Krzyśku, mnie ołtluk nie działa, nie wierm co sie dzieje. O Matko bosko, chyba kabel wyjmłam.