Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jest problem.

Mój #rozowypasek postawił mi ultimatum. Po dwóch latach powiedziała mi, że albo wakacje, albo ja ( ͡° ͜ʖ ͡°). W najbliższym czasie jest możliwość na mały zastrzyk gotówki i planowałem go przeznaczyć na kupno laptopa. Chcę kupić sobie laptopa za ok 3000 zł ( niedługo premiera GTA V ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki ). Mój różowy pasek chce, żebym kupił słabe gówno za 2000 zł (gdzie nawet minecraft by się ciął (,) ) i pojechał z nią na wycieczkę w góry (w jej myślach jest też pomysł z wyjazdem do Chorwacji). Wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej. Nie kręcą mnie jakieś dalekie wycieczki szczególnie, że te miejsca będę mógł jej pokazać na nowym laptopie w full HD ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pod spodem zamieszczam dwa posty do wyboru, pomóżcie mi zdecydować.
#logikarozowychpaskow
  • 106
Mój różowy pasek chce, żebym kupił słabe gówno za 2000 zł (gdzie nawet minecraft by się ciął (,) ) i pojechał z nią na wycieczkę w góry (w jej myślach jest też pomysł z wyjazdem do Chorwacji)


@Pahel: Skoro Twój różowy pasek zarobił i chce przeznaczyć pieniądze na wycieczkę - droga wolna! :D
@Pahel: Laptopa i GTA będziesz miał co najmniej na kilka lat. W dodatku laptop przyda się nie tylko do gier. A wakacje z różowym paskiem to chwila, po której zostanie tylko malaria, niestrawność i kilka innych średnio przyjemnych wspomnień