Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jest problem.

Mój #rozowypasek postawił mi ultimatum. Po dwóch latach powiedziała mi, że albo wakacje, albo ja ( ͡° ͜ʖ ͡°). W najbliższym czasie jest możliwość na mały zastrzyk gotówki i planowałem go przeznaczyć na kupno laptopa. Chcę kupić sobie laptopa za ok 3000 zł ( niedługo premiera GTA V ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki ). Mój różowy pasek chce, żebym kupił słabe gówno za 2000 zł (gdzie nawet minecraft by się ciął (,) ) i pojechał z nią na wycieczkę w góry (w jej myślach jest też pomysł z wyjazdem do Chorwacji). Wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej. Nie kręcą mnie jakieś dalekie wycieczki szczególnie, że te miejsca będę mógł jej pokazać na nowym laptopie w full HD ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pod spodem zamieszczam dwa posty do wyboru, pomóżcie mi zdecydować.
#logikarozowychpaskow
  • 106
  • Odpowiedz
1000 zł na wyjazd dla dwóch osób? Może jeszcze do Chorwacji?! Laptop za 3000 zł do grania?! Czy Tobie się waluta nie #!$%@?ła przpadkiem?
  • Odpowiedz
@k0j0tek: 1000zł pójdzie na wycieczkę w góry, do Chorwacji by trzeba dołożyć. GTA V pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°), później mogą być problemy z nowszymi grami, ale więcej funduszy na laptopa nie mam.
  • Odpowiedz
@Pahel: wakacje w górach za tysiaka? Coś drogo, chyba, że na 20 dni. Średni nocleg w miejscowościach pod Tatrami to 20-25zł, do tego chyba 8zł za wejście na szlak... Ale jak pojedziesz np. w Bieszczady, to są miejsca, gdzie można nocować za darmo (pod własnym namiotem), więc możesz pojechać z nią na tydzień z własnym żarciem i mieć w ten sposób wakacje dla 2 osób za mniej niż 500zł (choć dama
  • Odpowiedz