Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jest problem.

Mój #rozowypasek postawił mi ultimatum. Po dwóch latach powiedziała mi, że albo wakacje, albo ja ( ͡° ͜ʖ ͡°). W najbliższym czasie jest możliwość na mały zastrzyk gotówki i planowałem go przeznaczyć na kupno laptopa. Chcę kupić sobie laptopa za ok 3000 zł ( niedługo premiera GTA V ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki ). Mój różowy pasek chce, żebym kupił słabe gówno za 2000 zł (gdzie nawet minecraft by się ciął (,) ) i pojechał z nią na wycieczkę w góry (w jej myślach jest też pomysł z wyjazdem do Chorwacji). Wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej. Nie kręcą mnie jakieś dalekie wycieczki szczególnie, że te miejsca będę mógł jej pokazać na nowym laptopie w full HD ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pod spodem zamieszczam dwa posty do wyboru, pomóżcie mi zdecydować.
#logikarozowychpaskow
  • 106
  • Odpowiedz
@Pahel: Ja ją kochasz, jedź na wycieczkę, 2000 zostaw na czarną godzinę, idź gdzieś do pracy i kup porządnego laptopa (o ile naprawdę potrzebujesz) a nie jakieś gówno za 3000. Jak jej nie kochasz, rozstań się i zrób z 3 co chcesz. W tym pierwszym przypadku zakładam, ze ona też się dołoży.
  • Odpowiedz
@pogop: Już uzgodniliśmy, że po równo :)
@Murzinio: Wiem o tym. Ale PC odpada, a na lapka spróbuje uzbierać trochę więcej.
@fiszu86: Żyje w nadziei, że się nie zdziwię ;D
@KrzaQ2: I tak oficjalnie - dziękuje za dobre rady.
@tomaszk-poz: Opcja pierwsza - tak planuje teraz zrobić :)
  • Odpowiedz
@Pahel: Popatrz na to tak : laptop będzie Ci służył 2-3 lata (w zależności jak bardzo jesteś wymagający), a ta kobieta już teraz Ci nie służy, a co dopiero za dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pahel: Nie wierze ze uruchomisz gta 5 na laptopie za 3k. A jak juz ci sie uda to bedzie sie bardzo kiepsko chodzilo. A o wiedzminie mozesz na 100% to zapomniec.
  • Odpowiedz
@Kisieliusz: a moze jest z przegrywem który nigdzie z nią nie wyłazi tylko gra w głupie gry? Każde wakacje siedzą w Polsce i tak przegrywa swoje najlepsze lata? Moze autor nam o tym nie napisał.
  • Odpowiedz
@Pahel: Za 3000zł na laptopie to sobie pograsz w GTA IV na LOW detalach prawdopodobnie. O najnowszych, wymagających tytułach zapomnij. PC za taką cenę byłby bardzo dobry, ale jak nie masz miejsca to lepiej zbierz więcej pieniędzy i dopiero kupuj sprzęt.
  • Odpowiedz
@Vinniczek: Nie ma to jak wyrwane z kontekstu. Ale przyznaje, wyszło Ci to ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
Chociaż może myślisz dobrze, a ja to źle zrozumiałem nvm.

@czarnyalibaba: Nie jestem przegrywem, nie gram wcale dużo w gry (mimo, że lubię). Z różowym paskiem wychodzę często, ale w obrębie miasta/województwa.

@palao: Ja pojadę w góry, nie musisz się trudzić ( ͡°
  • Odpowiedz
@Pahel: wypatruj lapków z GeForce GTX 860M. Dostaniesz taki już za 3k i jeśli wystarcza ci 30 fps i wysokie detale a nie ultra w najnowszych grach to będzie ok, szczególnie jeśli chcesz zagrać tylko w GTA 5.
Jeśli chcesz jednak często grać w więcej gier to warto rozważyć desktopa. Teraz można dostać małe, cienkie obudowy, lub takie super niskie jak cooler master 130 https://www.youtube.com/watch?v=13mcm0CsGmg , a za 3k można
  • Odpowiedz