Wpis z mikrobloga

@ryhu: W moim wypadku było to maksymalnie 1500 kcal a najczęściej 1200kcal. Może nie do końca była to VLCD, bo niby VLCD jest poniżej 1000kcal, ale efekty były naprawdę dobre. Oczywiście co 3-4 dni konkretne ładowanie węglami. Imo VLCD zrobione z głową to jedna z najlepszych diet redukcyjnych.
@Atomic_Cookie: Jestem aktualnie na redukcji od 2 tygodni, IF, 2400kcal 40%B/40%W/20%T, trening naczczo sporadycznie cardio i trochę zeszło, BF w okolicach 17-18%. I tu moje pytanie do Ciebie - schodzić do niższego BF przez 2-3 miesiące i na końcowej fazie odpalić VLCD, czy mogę już teraz? Zaznaczam, że mój cel to <10% BF. Drugie pytanie - jak długo mogę być na tej diecie? 3 pytanie, jak wygląda schodzenie z tej diety?
@RymMajster: Propsuję IF, na tym systemie czuje się najlepiej :) Jak dla mnie zejdź z BF najniżej jak możesz, a gdy już przestanie fat schodzić to włącz VLCD na te 3-4 tygodnie. Pamiętaj tylko o ładowaniu i wodzie, i też kwestia przystosowania organizmu, bo niektórzy w ogóle nie mają siły na VLCD. Jeżeli chcesz zejść z VLCD to reverse diet - przestajesz robić ładowanie węglami i po prostu podbijasz kalorie, możesz
@RymMajster: @Atomic_Cookie: http://potreningu.pl/profil/szalonykef#/date/2015-01-22 jestem na niej od 9.01. I zeszło 2/3cm w pasie, a dzisiaj rano waga wskazywała 90.8kg(gdzie przy wchodzedniu ponad 95kg). Siła mi nie spadła, nawet pobiłem rekord w martwym ciągu. Jednak energii trochę brakuję, ale z czasem to przechodzi. 0 ładowania przez te 2 tygodnie, dopiero wczoraj i dzisiaj zjadłem trochę węgli(odwiedziny obu babć ( ͡º ͜ʖ͡º)), ale wydaje mi się, że
@szalony_kefir: 1-2 dodatkowe ćwiczenia na średnim ciężarze i wysokich powtórzeniach nie zaszkodzą a na pewno poprawią ukrwienie i krążenie w mięśniach. Trzymaj się podstawowego planu a dodatkowe rzeczy wybierz wedle własnych upodobań.
@berti: czyli może to wyglądać tak:
1.
Główne
Przysiad
Klatka
Wiosłowanie Pendlaya
pomocnicze:
podciąganie nachwytem/dipsy 3xmax
martwy 50/60% 3x10+
power clean 3x10+
2.
Główne:
Przysiad
Martwy ciąg
Wyciskanie żołnierskie
Pomocnicze:
Podciąganie nachwytem/dipsy 3xmax
Ławka skośna 50/60% 3x10+
Ściąganie drążka do klatki 3x10+/ewentualnie podciąganie podchwytem
3.
Główne
Przysiad
Klatka
Wiosłowanie Pendlaya
Pomocnicze:
Podciąganie nachwytem/dipsy 3xmax
Martwy 50/60% 3x10+
Power clean 3x10+
?
Już sam martwy 50% 3x10 będzie zwiększał "tonaż" z ~4000kg
@szalony_kefir: nie chodzi o to żeby zwiększyć tonaż tylko poprawić krążenie. ja w poprzednim planie robiłem zwykłe uginania na biceps, wyciskanie francuskie, wiosłowanie hantlem, wznosy w bok hantlami, itp.. Generalnie bardziej w stronę izolacji.