Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@julbo: będzie wychodził na taką #!$%@?ą pogodę no daj spokój xD korzysta z możliwości które daje mu 21 wiek, zaproszenie na randke miał listownie wysyłać?:D
  • Odpowiedz
@Pol753: Zryw godny stulejarza. Lepszego mindfucka i pieczenie dupki by jej założył gdyby zrobił to jednym zdaniem:

Zrywam z tobą, bo nie jesteś w moim typie i zwyczajnie mnie nudzisz.
  • Odpowiedz
Może się wyrażał jak gimb ale nie pozwolił z siebie robić podnóżka idiotce i nie wydłużał sobie stulei jak rękawa. Kretynki nie wiedzą o co chodzi chłopakom, myślał byk to.
  • Odpowiedz
@sajs: ludzie honorowi, niezależnie od możliwości technicznych, cenią sobie najbardziej kontakt twarzą w twarz - tak się takie sprawy załatwia. Myślisz, że miałby czelność kazać jej #!$%@?ć stojąc pół metra przed nią? Podludź bez godności i honoru.

  • Odpowiedz
@sajs: wyraźnie założyłem, że nawet jeżeli jest #!$%@?ą - czy gdybym zakładał że kobieta jest istotą wyższą, to bym użył tego sformułowania? - to można to powiedzieć a) prosto w twarz, bez zasłaniania się monitorem b) można przekazać dobitnie, dobitną treść bez wyzywania kogoś żeby #!$%@?ł. Tyle.
  • Odpowiedz
@julbo: co ty gadasz w ogóle dobre i soczyste #!$%@? zawsze na plusie:D mi też by się nie chciało wychodzić z domu tylko po to żeby powiedzieć #!$%@? no gdzie tu sens i logika xD
  • Odpowiedz