Wpis z mikrobloga

@Skarfejs: już to widzę, jak Ty zanim się zakochasz to pytasz dziewczyny, czy ona też sie w Tobie zakocha...

a nie sorry, jesteś bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nemeyeth: no tak, w końcu wcale nie idzie odróżnić dziewczyny zainteresowanej od zachowań stricte koleżeńskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem w głowie takich stulejarzy, że pozwalają z siebie zrobić przyjaciółkę z penisem,
  • Odpowiedz
@Pol753: nie nie to raczej wygląda jak ostatni okrzyk rozpaczy stuleja, zakończenie fz można załatwić normalnie, a ten screen to przykład jak nie wychodzić z fz i wyjść na zdesperowanego stulejarza
  • Odpowiedz
@Pol753: #!$%@? ja nigdy nie ogarnę tego typu ludzi. Ja wiem, że miłość powoduje cierpienie, ale takie sprawy można załatwić:

-rozmową w cztery oczy
-kulturą osobistą
-dojrzałością emocjonalą
  • Odpowiedz
@Skarfejs: Owszem powinien był to załatwić bardziej kulturalnie i dojrzale. No ale być może nie umial tego zrobić spokojnie bo jest zakochany. Trzeba też byc trochę wyrozumiałym. Najważniejsze że z tego wychodzi, a dziewczyny także jest trochę wina że go w tym stanie pozwalała utrzymać.
  • Odpowiedz
@yasmine: w tym przypadku nie uwierzę za cholerę, że nie wiedziała o co mu chodziło od początku. Po prostu udawała nieświadomą, bo on jej się nie podobał. Ale oczywiście jako ramię do wypłakania jest spoko. Więc tak, ona ma go za nic więcej ponad maskotkę.
  • Odpowiedz