Wpis z mikrobloga

Ja naprawdę rozumiem, że coś się komuś może nie podobać, ale umoralniania i rad od "życzliwych", obcych ludzi nie znoszę.
Rozumiem też, że nie każdy lubi piercing, ale po cholerę wpieprzać się w to jak ktoś wygląda i co lubi?

Stoję w kolejce, odwraca się do mnie starszy pan, lvl 60, kiwa głową, cmoka pod nosem (nienawidzę #!$%@? jak ktoś cmoka pod nosem) i mówi a raczej drze się na pół sklepu :
- OMOJBOZE dziewczyno ty masz kolczyki w buzi (określenia "kolczyki w buzi" też nie znoszę).

Uśmiecham się idiotycznie i chwalę jego spostrzegawczość a on zaczyna wywód.

- Ja jestem lekarzem, pracuje w szpitalu i kiedyś chłopak miał takie same jak ty i dostał raka tego kolczyka, i musieliśmy mu amputować rozumiesz?

RAK KOLCZYKA #!$%@?, już skisłam motzno i pytam co amputować, ledwo powstrzymując śmiech w sumie a on odpowiada, że wszystko ;_;

- WSZYSTKO, ROZUMIESZ, WSZYSTKO!!! Bo rak kolczyka to jeden z najgorszych i wdaje sie zakazenie we wszystkie kończyny, we wszystkie, rozumiesz młoda damo? Wyjmij to dla własnego bezpieczeństwa, Ty wiesz jak on płakał, że tego nie wyjął? Ty wiesz jak on płakał?

Wywód był dłuższy, kolejka też krótka nie była.
Zatkało mnie, w sumie z kultury tylko nie jebłam śmiechem i nie kazałam #!$%@?ć.

#niecoolstory #truestory #piercing
  • 69
@Lim3: mnie każda wzmianka na ten temat denerwuje, bo już tyle się nasłuchałam i jak sobie pomyślę, że muszę znowu to samo mówić kolejnej osobie, to szlag mnie trafia. poza tym uważam, że nie wyglądam jakbym przybyła z kosmosu.
@Fight_Fire_With_Fire: no chyba to logiczne, że jak się coś przebija, nakłuwa to boli, ale wiesz, trzeba było jakoś zagaić rozmowę żeby się przyczepić :D
chciałabym zobaczyć te miny :D
@Lim3:

Kontrowersyjnie przyozdób swoje ciało w celu wywołania atencji

Bulwersuj się wywołaną atencją


#logikarozowychpaskow

Nic mnie nie śmieszy tak jak wszyscy 'oryginałowie' bulwersujący się na reakcje ludzi. Dodałbym jeszcze tatuaże w dziwnych miejscach i włosy ufarbowane na dzikie kolory.

I nie, tu nie chodzi o estetykę. Takie ozdoby czasem (1 na 100) nawet fajnie wyglądają. Tylko o to śmieszne obrażanie się.
@Lim3: Przekłuj sobie usta, ze względów wizerunkowych - dziw się, że ludzie na nie patrzą i zwracają uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, to że ludzie zagadują o takie rzeczy to przecież normalne, heloł! Jak ktoś założy nie pasujący krawat to jakoś nie ma pretensji o to, że zwraca mu się uwagę. Od 5 roku życia mam dosyć pokaźną bliznę na przedramieniu i nie zliczę już