Wpis z mikrobloga

Najgorsze AMA jakie widziałam. Normalnie jakby zadawać pytania gimbusowi z mocarnym kompleksem niższości.
Myślałam, że Kuźniar tu przyszedł naprawić wizerunek, albo przynajmniej się będzie starał, ale odpowiedzi na poziomie bachorni z karaczanów.

Żenada.
Kompromitacja.
Usuń konto.

#ama
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odpowiedz


@Pfnet: A to normalne, niestety. Opierałam się na odpowiedziach na te pytania, które były dobrze ułożone i miały sens.

Też prawda, że pierwsze odpowiedzi Kuźniara nie zachęcały do jakiekolwiek dyskusji, bo odpowiadał zdawkowo.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Czego oczekujesz? Lepiej i ciekawej odpowiadałbyś na takie pytania? Wskaż mi proszę odpowiedź która charakteryzuje poziom gimnazjalny. Nie jesteś obiektywna to się nie wypowiadaj. Takie samo AMA zrobionę przez jakąs Selene Gomez czy inne g---o które lubisz z dokładnie takimi samymi odpowiedziami wychwalałabyś pod niebiosa.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Żenadą jest poziom wykopków w komentarzach. Dziwię się, że osoby chcą tutaj się wypowiadać w ramach AMA. No i co z tego, że jest tu nielubiany, to znaczy, że jest uzasadnione, aby w komentarzach zachowywać się jak najgorsi wirtualni wszarze? Jakie pytania-takie odpowiedzi.
  • Odpowiedz