Wpis z mikrobloga

Najgorsze AMA jakie widziałam. Normalnie jakby zadawać pytania gimbusowi z mocarnym kompleksem niższości.
Myślałam, że Kuźniar tu przyszedł naprawić wizerunek, albo przynajmniej się będzie starał, ale odpowiedzi na poziomie bachorni z karaczanów.

Żenada.
Kompromitacja.
Usuń konto.

#ama
  • 27
  • Odpowiedz
odpowiedz


@Pfnet: A to normalne, niestety. Opierałam się na odpowiedziach na te pytania, które były dobrze ułożone i miały sens.

Też prawda, że pierwsze odpowiedzi Kuźniara nie zachęcały do jakiekolwiek dyskusji, bo odpowiadał zdawkowo.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Czego oczekujesz? Lepiej i ciekawej odpowiadałbyś na takie pytania? Wskaż mi proszę odpowiedź która charakteryzuje poziom gimnazjalny. Nie jesteś obiektywna to się nie wypowiadaj. Takie samo AMA zrobionę przez jakąs Selene Gomez czy inne gówno które lubisz z dokładnie takimi samymi odpowiedziami wychwalałabyś pod niebiosa.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Żenadą jest poziom wykopków w komentarzach. Dziwię się, że osoby chcą tutaj się wypowiadać w ramach AMA. No i co z tego, że jest tu nielubiany, to znaczy, że jest uzasadnione, aby w komentarzach zachowywać się jak najgorsi wirtualni wszarze? Jakie pytania-takie odpowiedzi.
  • Odpowiedz