Wpis z mikrobloga

//Najpierw #solgaz a później ogłoszenia parafialne dotyczące #leszkesuperhero
Dzisiaj przyszedł do mnie długo wyczekiwany list - od @SOLGAZ! Czekałem na niego długo bo przez tydzień jeździł po Europie jako relikwia (nawet Papież Franciszek chciał go dotknąć ale okazało się że nie był godzien) xD Po rozpakowaniu ujrzałem zapalniczkę którą będę teraz szpanował i słynną zieloną karteczkę z pozdrowieniami (zdj. poniżej). Dzięki SOLGAZ! ;)

I jeszcze na koniec - kto myślał że nie zobaczy już odcinków wykopowego superbohatera Leszke ten się grubo mylił, poprzednie odcinki to była dopiero rozgrzewka! W przygotowaniu jest parodia całej sagi #starwars I-VI. Ci co czekają na Epizod VII zginą marnie bo Gwiezdne Wojny wpadły w łapy Disneya a jak wiemy jedyne co z tego może wyjść to musical którego akcja będzie się działa w liceum (może w innej galaktyce i dawno dawno temu ale to nic nie zmieni - tak jak Ewa Kopacz).
//Wkrótce więcej info
#oswiadczenie #solgaz #heheszki #humorobrazkowy #lechwalesacontent
Pobierz
źródło: comment_bQZZpkRfXjRphNQIGZPcPttacXZ2RTxQ.jpg
  • 6
@SOLGAZ: teraz jak w knajpie jakaś kobieta będzie do mnie podbijać i zamiast patrzeć mi w oczy będzie spoglądać pożądliwie na zapalniczkę to będę wiedział że ma konto na wykopie.

A tak przy okazji - serio można by przewijać niemowlę na aktywnej płycie indukcyjnej Solgazu? xD
@t3m4: Ewoki były mądrzejsze bo nawet w ich prymitywnej kulturze związki zawodowe były nielegalne xD
@Rga79: nie, to płytę masz na myśli :)
@SOLGAZ: to możecie zrobić taką reklamę że idzie sobie koleś niemowlakiem, dopiero co mu się córka urodziła. Gość idzie do kuchni zrobić sobie kawę i niechcący kładzie dziecko na płycie Solgazu tuż obok gotującej się zupy w garnku indukcyjnym. Nagle uświadamia sobie że położył dziecko na