Wpis z mikrobloga

Zrobiłem parapetówkę w nowo wynajętym mieszkaniu. W sumie mam dopiero tylko materac, stół, parę krzeseł to pomyślałem, że niczym nie grozi zaproszenie ludzi na imprezę. Nic nie zniszczą. Byli starzy znajomi, trochę nowych, jakieś 30 ludzi.
Popiliśmy do 2 w nocy i poszliśmy do klubu.
Ale #!$%@? jak mocno się zdziwiłem jak rano wchodzę do łazienki i patrzę, że ktoś #!$%@?ł przycisk do kibla !!!!
Takiego wbudowanego w ścianę.
Ja #!$%@?ę, co za kosmos, #!$%@?ć przycisk plastikowy do #!$%@?????
Myślę odkupię, żeby po pierwsze jakoś żyć i żeby właściciel mieszkania sie nie wkurzył.
Wczhodze na allegro i wiecie ile taki przycisk kosztuje ?????
230 zł !!!!!!!!!!!!!!!!
I już wiem dlaczego jakieś bydlę go #!$%@?ło.
Więc pamiętajcie, nawet jeśli wydaje ci się, że nie ma czego ukraść w mieszkaniu
to zawsze znajdzie się #!$%@? co wpadnie na to co można ci #!$%@?ć.
#truestory #przegryw #oswiadczenie #nocnazmiana
Pobierz
źródło: comment_jxBOqLMLybgZQSh0M9e6RILfkn1zKzbI.jpg
  • 61
@xortis: Człowieku to się nazywa życie. Są różni ludzie normalni i #!$%@?. Ale spotykasz takich i takich. Ale jak Ty siedzisz całe swoje zycie przed kompem to może odbierasz życie przez pryzmat gier komputerowych ("jestem Wiedźminem i jestem honorowy", filmów i mangi) i dlatego to Cię dziwi.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wszyscy sa siebie warci


@zabiligoiuciekl: nie są. Koleś ugościł tych meneli, a oni w podzięce #!$%@? element jego mieszkania i kazali mu się #!$%@?ć. Generalnie zeszmacili. Więc nie widzę absolutnie żadnego chamstwa w wyruchaniu puszczalskiej dziewczyny złodzieja/pasera i #!$%@? w odwecie. Może oko za oko to to nie jest, ale skoro nie ma innej możliwości się bucowi "odwdzięczyć", to niech odwdzięczy się tak, jak może, żeby nie uszło płazem gadowi.