Wpis z mikrobloga

Zrobiłem parapetówkę w nowo wynajętym mieszkaniu. W sumie mam dopiero tylko materac, stół, parę krzeseł to pomyślałem, że niczym nie grozi zaproszenie ludzi na imprezę. Nic nie zniszczą. Byli starzy znajomi, trochę nowych, jakieś 30 ludzi.
Popiliśmy do 2 w nocy i poszliśmy do klubu.
Ale #!$%@? jak mocno się zdziwiłem jak rano wchodzę do łazienki i patrzę, że ktoś #!$%@?ł przycisk do kibla !!!!
Takiego wbudowanego w ścianę.
Ja #!$%@?ę, co za kosmos, #!$%@?ć przycisk plastikowy do #!$%@?????
Myślę odkupię, żeby po pierwsze jakoś żyć i żeby właściciel mieszkania sie nie wkurzył.
Wczhodze na allegro i wiecie ile taki przycisk kosztuje ?????
230 zł !!!!!!!!!!!!!!!!
I już wiem dlaczego jakieś bydlę go #!$%@?ło.
Więc pamiętajcie, nawet jeśli wydaje ci się, że nie ma czego ukraść w mieszkaniu
to zawsze znajdzie się #!$%@? co wpadnie na to co można ci #!$%@?ć.
#truestory #przegryw #oswiadczenie #nocnazmiana
t.....i - Zrobiłem parapetówkę w nowo wynajętym mieszkaniu. W sumie mam dopiero tylko...

źródło: comment_jxBOqLMLybgZQSh0M9e6RILfkn1zKzbI.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@tusiepali: spoko ja miałem koleżkę który kradł fajki 2-3 razy mi całą ramkę #!$%@?ł :/ ale to zwykły żul z osiedla i uzależniony od zioła.Dodatkowo obrabiał wszystkim dupę za plecami, mnie też oczywiście. Z kim go nie poznałem to mi potem mówił że #!$%@? mi dupę obrabia.
  • Odpowiedz
dzwoniłem do ziomka który przyprowadził tych nieznajomych i mówiłem o sprawie a on powiedział że cebula jestem i żebym sie #!$%@?ł.


@tusiepali: To to jest #!$%@?, a nie przyjaciel.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, co za kosmos, #!$%@?ć przycisk plastikowy do #!$%@?????


@tusiepali: pewnie któryś kolega nie opanował podejścia do lądowania, łbem przywalił i się roztrzaskało - a potem zabrał bo mu głupio było...
  • Odpowiedz