Wpis z mikrobloga

Znajomy poprosił mnie "zrób mi jakiś komputer, dla syna, 10lat, gra w minecrafta" ;/
I co ja mam mu zaproponować? W co (poza minecraftem, bo ten powinien "pójść na wszystkim współczesnym) grają teraz 10 latkowie?

#pcmasterrace #pc #gry #minecraft
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dolan: Jeśli grasz na modach - 7 w najnowszej wersji jest najlepsza. Jeśli na czystym to nie wiadomo.
Z 8 nie działa część modów, z 6 tak samo.
  • Odpowiedz
@Dolan: Ale swoja drogą polecam pobawienie się modami. To daje nowy wymiar grze. :D Z dekoracyjnych chisiel i carpenter, z rozgrywkowych botannie, bulidcraft i railcraft + forestry.
  • Odpowiedz
@Dolan: Rozumiem. :) Ale te mody możesz spróbować ściągnąć i zainstalować i spróbowac na singlu, bardzo polecam. Czysty wydaje mi się teraz jakiś smutny...

Bardzo cięzko znaleść publiczne serwery z modami które byłyby non-premium. Ja gram na jednym prywatnym ze świetną paczką modów, ale nie mam upoważnienia do zapraszania nieznajomych.
  • Odpowiedz
@Dolan: Polski, polski. W sumie gram na trzech modowanych, ale wszystkie trzy sa prywatne. Jeden ma paczkę pod budowanie komputerów z red-logika, drugi to testowy paczki magnum opus @asiekierka (może możesz go pytać o pozwolenie, fajna paczka chociaż wywraca minecrafta do góry nogami), międzynarodowy, trzeci - polski modowany serwer prywatny na którym gram najwięcej.
  • Odpowiedz
@Axoi: ja dopiero zacząłem także nie odkryłem jeszcze nawet połowy rzeczy, może przerzucę się na jakieś bardziej zaawansowane kiedyś :D
  • Odpowiedz
  • 0
@asiekierka: spoko ja na razie jestem na etapie budowania domku i torów kolejowych do miasteczka obok :P ostatnio zrobiłem pół automatyczna zwrotnice kolejowa
  • Odpowiedz