Wpis z mikrobloga

@paziu: jedi academy na multi to bylo moje drugie zycie przez jakis czas
albo pierwsze
niepowtarzalny klimat tam panowal na serwerach, te wszystkie klany itd.
nawet bylem jakims half-adminem przez pewien czas na jednym fajnym serwerze, tam byli ludzie grajacy w to wlasciwie 24/7 xD
  • Odpowiedz
@paziu: JA to do dziś najlepsza gra online żeby pomachać mieczami. Nie ma nic lepszego, ani nawet podobnego niestety. Masz pierdyliard FPSów, kilka jakichś bylejakich nawalanek w konwencji średniowiecza, ale nic gdzie byłyby tak widowiskowe walki, moc, skakanie po ścianach itp. Gdyby pojawiła się jakaś dobra gra tego typu to kupowałbym od ręki :/
  • Odpowiedz
@Cebulon:
@lazer: najbardziej tesknie za ta kultura ktora byla. Zawsze przed walka 'gl' potem 'gf' czy na jakims meczyku 'gg' z reszta to samo pamietam jeszcze z CoD2 a teraz jak czasem zagram w jakiegos WoT czy BF3 tego nie ma. W sumie to takie smutne ze takie dobre slowo przed walko czy tez po lub w trakcie wymarlo.

Ciekawe jak jest jeszcze w CS tez juz ludzie nie rozmawiaja
  • Odpowiedz
@Lipka91: w sumie taka kultura z tego co wiem uchowala sie wylacznie przy sc2. W sc:bw kilkanascie lat temu wg mnie az przesadzali niekiedy z ta uprzejmoscia. Nie przypominam sobie zeby ktokolwiek kogokolwiek wtedy wyzywal. Ale no coz. Tak naprawde to poziom trudnosci gry ustala odbiorce przez co czego spodziewac sie po 13 latkach grajacych w coda
  • Odpowiedz
@Fr33: kiedys kickowali za brak kultury...
@wzr1one:

Pamietam jak mi wpajano podstawy interakcji i kultury pomiedzy graczami. Np jak przerywalo sie walke na miecze bo ktos musial na chwile wyjsc itd.
  • Odpowiedz
@wzr1one: no wiem chcialem ci oznaczyc do wypowiedzi u gory o kikowaniu :p ale piekielny android po wcisnnieciu odpowiedz nie dodaje w miejsce kursora a na koniec wypowiedzi wiec wyszlo jak wyszlo. Przepraszam.
  • Odpowiedz
@Cebulon: Ja ostatnio prawilnie sobie ściągnąłem Jedi Academy, niestety strony z modami, których używałem jakieś 6-7 la ttemu już nie banglają( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz