Wpis z mikrobloga

#ejejej #bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #bojowkaios #pytanie
Po cholerę się tak hejtować nawzajem?
Tak sobie ostatnio pomyślałem, że telefonów na rynku jest od zajumania i jeszcze więcej, każdy raczej wybiera sobie to co chce, każdy używa telefonu inaczej, niemal każdy jest zamknięty w kółku wzajemnej adoracji zwanym dalej forum użytkowników, więc w zasadzie po cholerę z niego wychodzić? Tak tylko pytam. W sumie przydatność każdego systemu i tak weryfikuje rynek. Podbijacie do siebie bo hurr parametry określane z góry, durr otwartość systemu. Przepychacie się jakby to miało jakieś znaczenie, poza faktem że przynajmniej jeden dostanie ataku hemoroidów chyba niewiele to daje.
Niżej podpisany użytkownik #android z nostalgią patrzący w stronę #symbian #s60v3, dobierający #telefony pod kątem bieżących potrzeb.
Ten cały #boldupy nie ma sensu.
G.....E - #ejejej #bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #bojowkaios #pytanie 
Po chol...
  • 9
  • Odpowiedz
@ihwar: Ja tam książki czytam papierowe, gry som gupie, a reddita czytam najczęściej na laptopie. Chociaż zdarza mi się na telefonie bo bateria w laptopie jest słaba i jak gdzieś jadę to między 12h na baterii a 20 minutami na baterii to jest różnica.
  • Odpowiedz
@Misaki:
a ja czytam i takie i takie, zależy na co mam ochotę, gry nie są głupie ( ͡° ʖ̯ ͡°), a reddita sie dobrze czyta na tablecie moim zdaniem ;p
  • Odpowiedz
@Misaki:
w sumie to zależy od wielkości telefonu, na moim da się czytać, ale nie moge powiedzieć żeby to było super wygodne, z drugiej strony nosić cegłę też nie wygodnie, dlatego wole miec dwa sprzety :P
  • Odpowiedz