Wpis z mikrobloga

@sillemo: Ta :-)
@sezonowiec: Bo to smutne, że jakiś typ z siłki model przystojniak to już emotki podniety i sie ślinią :-) Tak trzeba wyglądać żeby się spotykać albo gadać :-) Inaczej cię lekceważą :-) Pare lat temu pisałem z taką loszką i miała w pokoju plakat z takim gościem :-) Odpisywała mi lakonicznie i po chamsku, a później w związku z jakimś gościem z silną linią szczęki, małymi oczami
@StyropianowyJuzef: Czemu smutne? Gość sobie zapracował i zasługuje na to żeby go podziwiać. Tak samo jak dziewczyna jest ładna, chuda i zadbana, wtedy też faceci się ślinią. Człowieku, oceniasz aktualnie ludzi po wyglądzie i uogólniasz. Pewnie jesteś jakimś grubym, brzydkim nerdem, któremu nie chcę się zacząć dbać o siebie, uważasz się za najlepszego na świecie, a tak naprawdę nie masz nic do zaoferowania. To, że ktoś ruszył dupę i aktualnie fajnie
@sezonowiec: Chyba ty :-) Sam teraz przyznałeś, że trzeba tak wyglądać by zainteresować sobą loszke :-) Co oni mają z życia, musza sie trzymać jakiś diet, nic nie mogą sobie zjeść ani wypić, bo będą grubi i baby nie będą chciały z nim rozmawiać :-) Ta :-) Ja jestem klasykiem, wyznaczam tu trendy. Poza tym co ładnego w takim wyglądzie, ta klata i te wcięcie koło pały wygląda jak pancerz chitynowy
@sezonowiec: No :-) Nawet pani nauczycielka nie reagowała i na całą klase koledzy wymyślali rózne historyjki i teksty ze mną :-) A raz loszki z klasy spotkałem na przystanku i do mnie mówią, Ty pedale po co ty jedziesz jak cie na bilet nie stać :-) Gdybym miał klate i silną linie szczęki i zarost to by się na mnie rzuciły :-) W ramiona :-)
@sezonowiec: ja dalej nie ogarniam o co ten ból tyłka ;> A pod tym co napisałeś wyżej podpisuję się obiema rękami. Gość wygląda świetnie bo ciężko na to pracowal ale lepiej otworzyć piwo i skrytykować niż coś zrobić żeby samemu lepiej się ze sobą czuć. I nikt mi nie powie ze osoby krytykujace gościa ze zdjęcia nie mają kompleksów, jakby nie miały to nie boldupilyby o to ze różowym podobają się
@Lim3: Nawet jeśli by miał IQ ameby to i tak byś leciała pewnie :-) A zwykłego chłopaka pewnie olewasz i lekcważysz bo wygląd :-) Co mu to da, haruje żeby mieć na ciele jakiś pancerz karalucha, ani sobie kebsa nie zje czy browarka albo czekoladki bo sie spasie :-) Pewnie obowiązek że każdy musi tak wyglądać fuj, facet bez brzucha to nie facet :-)