Wpis z mikrobloga

@Xanthia: Najśmieszniejsze jest to, że dane statystyczne z poszczególnych stanów w USA są świetnym przykładem na to, że jak się zliberalizuje prawo do posiadania broni to niekoniecznie ludzie się wzajemnie wystrzelają (chociaż trzeba pamiętać że zwykle w konserwatywnych stanach jest też mniej gett etnicznych co ma dramatyczny wpływ na wskaźniki przestępstw)
  • Odpowiedz
@Dave987654321: To byli wyszkoleni ludzie uzbrojeni przez organizację terrorystyczną.
Byle bolek nie ma dostępu do takiego czegoś, a żeby skombinować klamkę musi się sporo napocić i nie jest to takie łatwe. Oczywiście w drugiej części zdania mam na myśli Polskę.
To nie ja, a wy próbujecie mi wmówić, że jakby był powszechny dostęp do broni, to bylibyście w stanie powstrzymać terrorystów, czy opresyjne państwo.
Nie, nie bylibyście w stanie.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Jeden człowiek nic nie zrobi, tu się zgadzam. Ale wątpię żeby taką akcję ktoś się odważył zorganizować w stereotypowym Teksasie, gdzie uzbrojony jest nie jeden człowiek, a kilkudziesięciu w najbliższej okolicy.
Postaw się w sytuacji takiego terrorysty, z każdej strony w każdej chwili może paść strzał, nie ma żadnej możliwości schronienia się, bo uzbrojeni cywile są wszędzie, za każdym winklem, w każdym oknie. Jak pracować w takich warunkach?
  • Odpowiedz
Byle bolek nie ma dostępu do takiego czegoś, a żeby skombinować klamkę musi się sporo napocić i nie jest to takie łatwe. Oczywiście w drugiej części zdania mam na myśli Polskę.


@Blaskun: O jak skisłem! xD HAAHAH! To, że Ty nie wiesz skąd wziąć b--ń nie znaczy, że zainteresowani nie wiedzą. Uwierz mi na słowo, w Polsce to banalne i k---a oprócz siana w portfelu żaden pot Ci do tego
  • Odpowiedz
@DeXteR25: czemu śmieszkować. Kolega przypadkowo wycelował z gumowej atrapy w drugiego gościa. Od instruktora dostał taki wycisk jakiego reszta nie miała na całym dwudniowym szkoleniu
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Spoko, Też słyszałem, że od ruskich na bazarku.
@Dave987654321: Wtedy planujesz akcję w ten sposób żeby w jak najkrótszym czasie zmaksymalizować ilość ofiar. Atak na jakiś festyn czy koncert w kilkoro ludzi. Jak już pisałem, to nie odstraszy terrorysty co najwyżej zginie wcześniej.
  • Odpowiedz
owani ludzie byli pod stałą ochroną policji. Na nic im se to zdało. W sytuacji realnego zagrożenia nie mieli się czym bronić. Byli bez


@Jack_Donaghy: Skąd w ogóle wziąłeś te 35%? We Francji w 2014 było 31 sztuk broni na 100 obywateli, co w żadnym wypadku nie oznacza, że 31% ludzi jest uzbrojonych. Wiele osób ma więcej niż 1 sztukę broni. Dodatkowo jak już ktoś wspomniał broni nie można tam
  • Odpowiedz