Wpis z mikrobloga

@Minieri: ja czytałem, że nawrzucał Wengerowi w szatni. No i ta wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna, bo sorry, ale 20 tys. funtów za jaranie szlugów pod prysznicem? I w ogóle co k---a, nie mógł dwudziestu minut wytrzymać? Tylko mi to podejrzanie wygląda?
  • Odpowiedz
20 tys. funtów za jaranie szlugów pod prysznicem?


@Wojt_ASR: Że niby mało czy dużo? Moim zdaniem kara jak najbardziej adekwatna.

I w ogóle co k---a, nie mógł dwudziestu minut wytrzymać? Tylko mi to podejrzanie wygląda?


@Wojt_ASR: Podobno The Sun też o tym donosi więc coś w tym jest.
  • Odpowiedz
@Minieri: Wiesz, to tak jakbyś napisał, że Fakt o czymś napisał, więc coś w tym jest. Wersja, którą znam wydaje się być bardziej sensowna. Możesz mieć o Szczęsnym różne zdanie, ale zapalenie szluga pod prysznicem to jedno z najgłupszych przewinień, o jakich słyszałem.
  • Odpowiedz
@Minieri: No i właśnie dlatego ktoś mógł sprzedać taką historyjkę. Dla mnie wersja z kłótnią z Wengerem i z nawrzucaniem mu, jest o wiele bardziej prawdopodobna. No a taką historyjkę sprzedano brukowcwom, aby nie podważać autorytetu Wengerusa.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Swoją drogą kłótnia z Wengerem jest chyba jeszcze głupszym posunięciem. Nie jest tajemnicą że wielu piłkarzy jara, pamiętam nawet jak kiedyś Francesco Coco (#gimbynieznajo) miał podpisać kontrakt z City ale pojawił się tam z fajką w gębie i z niego zrezygnowali. Z ostatnich przykładów to choćby złapani Wilshere i Mathieu.
  • Odpowiedz
Lepiej, żeby to były fajki. Ozil też ponoć popalał w Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli wszedł w pyskówkę z papciem, to szybko Czesny'ego nie zobaczymy... Fabiańskiego tylko szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minieri: Wrzucałem rano wersję z Wengerem, to mnie wyśmiali, że to nietrzymające się kupy plotki rozsiewane przez niewiadomo kogo.

Imo, scenariusz na najbliższe tygodnie jest taki: Ospina broni przyzwoicie, Wenger postanawia "nie zmieniać zwycięskiego składu", Jojtuś ląduje na ławce, a latem zmiana klubu. Są tacy którzy twierdzą, że romansuje z Atletico.

Ale teraz to puściłem już w pełni wodzę fantazji.
  • Odpowiedz
@Minieri: Serio w to wierzysz? Na pełnym przypale w szatni po meczu:-) Jeżeli Szczęsny nie pojawi się w wyjściowej 11 w meczu ze Stoke to będzie jedynie wina jego słabszej formy a nie jakichś bzdur pisanych przez Mirror. Choć ja myślę, że wyjdzie w podstawie.
  • Odpowiedz
@Minieri:
Mirror, the sun, widzę, że bardzo poważne źródła, zabrakło jeszcze dailymail, wysokość kary też dobrano odpowiednio do sensacyjnego newsa. Historia z krzyczeniem na Wengera nie wypaliła to media wymyślają kolejną głupotę.
@Wojt_ASR:

No i właśnie dlatego ktoś mógł sprzedać taką historyjkę. Dla mnie wersja z kłótnią z Wengerem i z nawrzucaniem mu, jest o wiele bardziej prawdopodobna. No a taką historyjkę sprzedano brukowcwom, aby nie podważać autorytetu
  • Odpowiedz