Wpis z mikrobloga

@PanSwinia: Ja czuję, że pójdzie bardzo nisko. Nie ryzykowałem kasy, ale przewidziałem, ze będzie szedł w dół. Bo tu się dzieje wszystko odwrotnie, niż się wydaje. Mi się wydajeże zwyczajnie ktoś sobie żniwa robi. Potem wszyscy będą otwierać shorty, a ten rekin/grupa sobie napompuje kurs. I tak w kółko.
@PanSwinia: ciężko przewidzieć. Bitcoin jako bitcoin myśle, ze sporo odbije jeszcze w tym roku. Jednak cała technologia oparta na blockchain i idea walut kryptograficznych na dobre zmieni internet. Kazdy wiekszy podbiot bedzie mogl stowrzyc swoją walute i BTC będzie walutą wymienialną

@pawlo74: aaa kierwa pijackie wrzuty i mi do czerwca zablokowali za nieodpowiedni gif
@PanSwinia: To nie znaczy, że to Chińczycy. :) W chinach za pomocą CNY to się może odbywać, ale to nic nie znaczy. Wspomnisz moje słowa, teraz jakby ktoś shorta otworzył to zarobi. Ale nie jestem pewien, a może właśnie o to chodzi, żebyśmy tak myśleli. :)
@PolakCebulak001: teraz cena zbliża się do maksimum poprzedniej bańki z kwietnia 2013 (260$) więc jak ktoś wtedy kupił jak ostatni janusz na samym szczycie górki i nie sprzedał wcześniej to nie jest stratny.
Bitcoin z racji płytkiego rynku, ogromnej ilość potencjalnych zaleznosci i niepewności jutra jest praktycznie niemozliwy do przewidzenia. Nie polecam oraz nie odradzam inwestycji, ale ja osobiscie od dluzszego czasu 10-15% miesięcznej pensji zamieniam na bitcoiny