Wpis z mikrobloga

@anonim1133: widzisz, ja nie mam takich mozliwosci aby przywrocic wlasny komentarz, usuniety przez autora wpisu. Na tej zasadzie jest ogromne pole do popisu dla manipulantow i insynuatorow, o co tez prosilem w zgloszeniu do administracji, ktore zosatlo zignorowane. Niby perdola, ale irytuje.
  • Odpowiedz
@anonim1133: czyli to, ze moja opinia moze byc zszargana, poprzez prostackie manipulacje w poczytniejszym wpisie na mikro, jest jak najbardziej ok pod wzgledem regulaminu Wykop? Regulamin chroni manipulantow, a zwyklych uzytkownikow najwyrazniej ignoruje. Brawo.
  • Odpowiedz
@anonim1133: o pokazanie metod, jakimi mozna manipulowac uzytkownikami. Identyczna sytuacja spotkala mnie (jak juz wspomnialem), gdzie jedynie staralem sie nadac kontekst i podac (prawidlowa) lokalizacje zdjecia, ktore zostalo zrobione. Nie mialem zamiaru przekrzykiwac sie z owym idiota, dlatego tez zglosilem jego komentarz; co wydawalo sie najodpowiedniejsza forma podejscia do sytuacji. Moje zgloszenie, jak widac calkiem niezle podpada pod ponizszy punkt w regulaminie:

- treści naruszające dobre imię: informacje nieprawdziwe, wyzwiska,
  • Odpowiedz