Wpis z mikrobloga

362-1=361

Ciąg dalszy Sagi Gwiezdnych Wojen. Tym razem
Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

Tym razem wkurzała mnie Księżniczka Leia, bo stara. Taki argument z dupy. Tym razem nie podobało mi się tak mocno, miejscami film trochę przynudzał, gdzie już prawie chciałem przewinąć go. W ogóle co to była za akcja, koleś pyskuje do Lorda Vadera. w dodatku naśmiewa się z jego religii (_ ) Vader od razu pokazuje mu jego miejsce, a zaraz inny placek uspokaja Vadera! (°° Nosz kurde przecież on może wam zrobić bigos z mózgu, a wy go wyzywacie! Za karę umarli w wielkim wybuchu┬┬◡(° -°)

Niestety film oceniłem na 7/10, jakoś nie urzekł mnie jak poprzednie(przyszłe[odcinki 1-3]) części, więc ocena słabsza. Może przez to że powoli mi się to nudzi i nie doceniam już tego ? Film jest na prawdę dobry, tylko że jak oglądałem fabularnie pierwsze części to jakoś bardziej się bawiłem. Rola Chewbacca 10/10( ͡ ͜ʖ ͡) Powinien być oskar

#metsan365filmow #film #filmy #gwiezdnewojny #starwars
Pobierz Metsan - 362-1=361

Ciąg dalszy Sagi Gwiezdnych Wojen. Tym razem 
Gwiezdne wojny: ...
źródło: comment_2l8T0YDFsMHs3kMgjPf35aQZQzMsAvBd.jpg
  • 2
@Metsan: Nowa Nadzieja jest najsłabsza ze Starej Trylogii i gorsza od Zemsty Sithów. Gdyby nie znacznie lepsze Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi to mało kto by o tym filmie pamiętał.