Wpis z mikrobloga

W pracy wkładam swoje kanapki do lodówki. Do lodówki, żeby były świeższe. Od dwóch miesięcy mamy jakichś nowych ludzi na pokładzie i właśnie od tego momentu zaczęły mi ginąć kanapki. Ci młodzi ludzie nie mają za grosz godności i wpojonych żadnych zasad moralnych. Jak można komuś ukraść kanapki?
No ale nie ważne. Najpierw chciałem złapać tego huncwota, ale pomyślałem sobie - "a co jak będzie większy ode mnie?", albo że mi powie "od dzisiaj mi rób z kurczakiem, łajzo".
Postanowiłem zmienić nieco przyzwyczajenia. Zacząłem robić sobie prawdziwą kanapkę i trzymać ją w szufladzie (wolałem w lodówce :( ) a drugą, spreparowaną chować do lodówki. Pierwsza kanapka ze smarkami z nosa zjedzona. Druga, której pajdkami chleba najpierw wytarłem podłogę windy - również zjedzona. Kończą mi się pomysły Mirki. Macie jakiś?
#pracbaza #heheszki
  • 162
  • Odpowiedz
@sonoitaliano:
Zrób jakiś własny sos, ale taki, żeby nie dało się nic wyczuć w smaku - bardzo słodki (eklerki) albo ostry (kanapka), a następnego dnia wrzuć do lodówki zdjęcia z procesu "produkcji". I już więcej nie wkładaj kanapek do lodówki - na bank ktoś ci do nich napluje albo co gorszego :P Worek od @zomg: wydaje się być najbardziej bezbolesnym pomysłem.
Endrius - @sonoitaliano: 
Zrób jakiś własny sos, ale taki, żeby nie dało się nic wyc...
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: mój Ojciec miał podobny problem w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) na masełko prócz szyneczki dodał szczyptę świeżo ściętych włosów z swojej głowy! Bydlak będzie miał nauczkę!
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: jest taki mega ostry czarny sos. Nie pamiętam nazwy, ale po obliczaniu wykalaczki pol godziny miałem trudności z oddychanie a potem cala noc Bilal mnie brzuch . 2x zysk znajdziesz złodzieja, bonto będzie jedyna osoba na pokładzie z atakiem astmy ( czy czegoś) do drugie będzie kara, a i do wojaczki będzie mu niespieszno.
  • Odpowiedz
Dodaj posypki ze zgniecionych tabletek na przeczyszczenie i sosu na bazie oleju rycynowego :-D taka kompozycja powinna zaspokoić najwybredniejszego smakosza
  • Odpowiedz
@Matus20095: @Pacjent:
swietny pomysl gimbusy
sugerowanie, ze jakis normik wie skad wziac lsd
sugerowanie ze jak zalatwi to #!$%@? tyle hajsu zeby sobie ktos inny pouzywal
Przez normalne zjedzenie to raczej nie ma za mocnej fazy, albo w ogole, ale moge sie mylic.

co do tematu to zrob zdjecia jak smarkasz/wycierasz chleb o podloge i co tam jeszcze robiles i wloz je do lodowki razem z kanapkami.
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: Ja bym wysłała najpierw zbiorowego maila, że to żenada żeby dorośli ludzie kradli kanapki. Kiedy nie pomoże - coś na przeczyszczenie.


@gaska: w pracy widziałem tylko laski wysyłające zbiorowe maile. Naprawdę myślecie, że coś tym osiągniecie? Co najwyżej zbiorową żenadę.

Turbo ostry sos + środek na przeczyszczenie i sprawa jasna będzie.
  • Odpowiedz
Ostry sos tez go popiecze godzinke bo zobaczy ze jest w kanapce i w najlepszym przypadku tylko dotknie ustami czy pogryzie ale i tak wypluje.


@siabadabada: nigdy nie probowałeś naprawdę ostrych sosów np. Blair'a prawda? To działa naprade gwałtownie i mocno, tego naprawde nie potrzeba wiele. Odpowiednio zaaplikowany sos w srodku kanapki, kiedy już złoczyńca radośnie bedzie #!$%@?ł duzymi kęsami najpierw rozpali mu jame ustną potem przełyk i żołądek a
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: co ty gadasz. wystarczy ttroche gowienka owiniete i zakamuflowane szyneczką czy czymś i nie ma szans zeby przeszlo. Tym bardziej ze kanapka pewnie w folii czy innym sreberku. I pewnie nie lezy tam caly dzien tylko moze ze 4h,

@durielek: zrozum ze kazdy sie zorientuje ze jest tam jakis srodek na przeczyszczenie, sos mu #!$%@? zrobi a gowno na zebach odmieni na zawsze jego zycie
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: jadlem duzo roznych ostrych sosow i wiem ze sa takie co morde wypalaja jak kwas. dlaczego jednak zakladasz ze ktos to przezuje i polknie? Pewnie dotknie morda i na tym sie skonczy. Popiecze go i #!$%@?.

Ja bym zdecydowanie wolal #!$%@? troche ostrego sosu niz miec gowno w japie. Dodatkowo miec swiadomosc ze ludzie wiedza ze sie to gowno w tej japie mialo.
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: no tu akurat masz racje ze jest ryzyko wlecenia z roboty. niech autor sie zastanowi czy jest takie ryzyko i jak duze.

Jak dla mnie pozostaje gówno a jak jest ryzyko ze zwlnia to ten sos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz