Wpis z mikrobloga

W pracy wkładam swoje kanapki do lodówki. Do lodówki, żeby były świeższe. Od dwóch miesięcy mamy jakichś nowych ludzi na pokładzie i właśnie od tego momentu zaczęły mi ginąć kanapki. Ci młodzi ludzie nie mają za grosz godności i wpojonych żadnych zasad moralnych. Jak można komuś ukraść kanapki?
No ale nie ważne. Najpierw chciałem złapać tego huncwota, ale pomyślałem sobie - "a co jak będzie większy ode mnie?", albo że mi powie "od dzisiaj mi rób z kurczakiem, łajzo".
Postanowiłem zmienić nieco przyzwyczajenia. Zacząłem robić sobie prawdziwą kanapkę i trzymać ją w szufladzie (wolałem w lodówce :( ) a drugą, spreparowaną chować do lodówki. Pierwsza kanapka ze smarkami z nosa zjedzona. Druga, której pajdkami chleba najpierw wytarłem podłogę windy - również zjedzona. Kończą mi się pomysły Mirki. Macie jakiś?
#pracbaza #heheszki
  • 162
  • Odpowiedz
@sonoitaliano:
Akurat ja miałem takie #!$%@? szafki w pracy(paradoksalnie bo to fabryka mebli była),że bez problemu można było każdego okraść.2 razy ukradli mi kanapki i raz cukier niestety nie byłem codziennie okradany tylko w przedziale tygodni,więc twój pomysł z nasmarkaniem by się nie udał.W końcu ktoś mi ukradł spodnie za 300zł+bluzę za 150zł i się w #!$%@? zwolniłem.Dobrze,że ktoś chociaz zostawił mi moje buty za 400zl i kurtkę bo był
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: Pewnie nie jesteś na tyle głupi, ale w życiu nie dosypuj mu LSD czy innych psychodelików. Jeśli koleś słabą psychikę, ukrytą chorobę psychiczną itp, to może w najlepszym razie przeżyć jakieś załamanie, a w gorszym nawet trafić do jakiegoś psychiatryka, czy coś. Nawet, jeśli nie chodzi o niego, to po takim incydencie prawie na pewno będzie wezwana policja i będą z tego same kłopoty. Nie warto i nie jest
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: słynna pasta o smarowaniu gównem jako sposób na wierność spożywającego partnera. Czasy gdy Wypoku nie było jeszcze w planach... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli realnie masz z tym problem to na jednej zmieszaj dżem z musztardą, a na drugą nasyp soli i ostrego sosu, po czym przykryj Nutellą dla niepoznaki. Jeśli sos będzie zbyt rzadki możesz użyć wasabi w dużych ilościach.
  • Odpowiedz
@sonoitaliano:
1. Zrób jeszcze raz to co napisałeś czyli wycieranie o podłogę itp.
2. Nagraj jak to robisz i wkładasz te same kanapki do lodówki
3. Powtarzaj to przez miesiąc
4. Pokaż ludziom w firmie filmiki.
5. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@sonoitaliano: weź wytrzyj #!$%@? o kanapkę i zrób zdjęcie z karteczką z datą :-) zostaw ją w lodówce. Na następny dzień zostaw zwykłą swoją kanapkę a pod nią zostaw zdjęcie z napisem smacznego :-)
  • Odpowiedz