Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zamierzam poruszyć kwestie tego #badoo i #tinder. Januszostwo różowych na nim #!$%@? po prostu.

Ostatnio powiedziałem sobie, że może już starczy ruchać te karyny z klubów i poszukam jakiejś mądrej z ciekawą osobowością; żeby pociągała mnie czymś więcej niż dupą. Tak, żeby morda mi się cieszyła dzięki jej osobowości, a nie przez to tylko że zazwyczaj instant boner na jej widok. Dobry pomysł?

Myślałem ze dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przejrzałem chyba z milion profili i zagadałem spokojnie do 200-300 dupeczek, zarówno brzydkich i ładnych (te szkaradne odpuszczałem). Jedna wielka narodowa tragedia.

Na pytania co robisz w życiu, odp: No jak to co mogę robić ? jestem!

Masz pasje zainteresowanie, coś przeżyłaś ciekawego ? Jesteś brzydka w #!$%@? wiec może masz coś innego do zaoferowania?

Najczęstsze odpowiedzi:

1. żyje, 2. studiuje, 3. pracuje, 4. mam dzieci.

1. żyje - n/c

2. studiuje kierunki po których nie ma pracy

3. pracuje - najciekawsza praca i chyba najlepiej zarabiająca z tych dup to była jakaś tam kierowniczka niższego szczebla w maku, a tak poza nią to najniższa krajowa(nianie, kasa w biedrze, ekspedientki w butikach) ,

4. ma dzieci - oo super, nie będę musiał robić XD

Czy to prawda ze większość ludzi jest taka nudna i #!$%@? ? Są tylko zwykłymi mrówkami robotnicami?

Jako osoba, która przez większość swojego żywotu nie musiałem zmagać się z #tfwnogf (najwidoczniej miałem ogromne szczęście w doborze partnerki, bo miały zainteresowania) rada głównie dla różowych:

Oferujcie coś więcej niż tylko bycie i róbcie coś w tym życiu, bo to kształtuje osobowość. Chyba, że wasze marzenie to facet który też tylko jest. Potem tylko nie dziwcie się jak w wasze związki zacznie wkradać się zdrada, bo jeśli ktoś jest fizycznie i z charakteru pociągający jak spłuczka od kibla to nie ma co się dziwić czy rzucać badaniami, że mężczyźni zdradzają częściej XD

Może te wszystkie płaczące stuleje z wykopu nie posiadają dziewczyn, bo są nieświadomi działania mechanizmu obronnego przed karynami? XD

#podrywajzwykopem #podryw #rozowepaski
  • 98
@onomatobeka: jeszcze jedno spostrzeżenie w temacie. Jak byłem na święta w swojej mieścinie, to laski które mi znajdowało zazwyczaj miały jakieś opisy - jedne w stylu paulo coelho, inne całkiem przyzwoite. Ale były i coś dało radę się domyślić przed polubieniem. Natomiast wrocławskie niunie w większości przypadków mają opisy puste, albo tylko link do instagrama. No i poza tym tylko ładna buzia na 10 zdjęciach. Myślą, że to wystarczy.

@vipe: gdyby to tak działało to od razu mozna by pojść do prostytutki, ja np. uważam że mam problem z rozmową z ludźmi których nie znam, a z laskami to juz w ogóle, tutaj można trochę "poćwiczyć" tego typu relacje, no i ewentualnie podnieść samoocenę
@onomatobeka: hmmmm wydaje mi się, że #!$%@? pan farmazony, ale niech będzie.

ogólnie te 'ładne' na tych portalach w ogóle się nie starają ciągnąć rozmowy, mają #!$%@? bo i tak zaraz jakiś pajac napisze i wg niej to Ty musisz sie sprzedać. głównie tu chodzi o badoo, gdzie typeczki mogą pisać do każdej jak #!$%@? bo nie musi być magiczne MATCH z tindera. gdzie jednak da się trafić 'normalniejsze' dziewczyny z
@onomatobeka:

wiem kto napisał Pana Tadeusza, kogo obecnie mamy za prezydenta, bez podpowiedzi w przeglądarce jestem w stanie napisać poprawnie słowo "portfel" czy "komedia"


Prawdziwy z Ciebie intelektualista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może nawet spotkałeś na tym badoo jakąś fajną dziewczynę, tylko to Ty okazałeś tym nieciekawym. Ludzie nie lubią być krytyczni wobec siebie samych.