Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zamierzam poruszyć kwestie tego #badoo i #tinder. Januszostwo różowych na nim #!$%@? po prostu.

Ostatnio powiedziałem sobie, że może już starczy ruchać te karyny z klubów i poszukam jakiejś mądrej z ciekawą osobowością; żeby pociągała mnie czymś więcej niż dupą. Tak, żeby morda mi się cieszyła dzięki jej osobowości, a nie przez to tylko że zazwyczaj instant boner na jej widok. Dobry pomysł?

Myślałem ze dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przejrzałem chyba z milion profili i zagadałem spokojnie do 200-300 dupeczek, zarówno brzydkich i ładnych (te szkaradne odpuszczałem). Jedna wielka narodowa tragedia.

Na pytania co robisz w życiu, odp: No jak to co mogę robić ? jestem!

Masz pasje zainteresowanie, coś przeżyłaś ciekawego ? Jesteś brzydka w #!$%@? wiec może masz coś innego do zaoferowania?

Najczęstsze odpowiedzi:

1. żyje, 2. studiuje, 3. pracuje, 4. mam dzieci.

1. żyje - n/c

2. studiuje kierunki po których nie ma pracy

3. pracuje - najciekawsza praca i chyba najlepiej zarabiająca z tych dup to była jakaś tam kierowniczka niższego szczebla w maku, a tak poza nią to najniższa krajowa(nianie, kasa w biedrze, ekspedientki w butikach) ,

4. ma dzieci - oo super, nie będę musiał robić XD

Czy to prawda ze większość ludzi jest taka nudna i #!$%@? ? Są tylko zwykłymi mrówkami robotnicami?

Jako osoba, która przez większość swojego żywotu nie musiałem zmagać się z #tfwnogf (najwidoczniej miałem ogromne szczęście w doborze partnerki, bo miały zainteresowania) rada głównie dla różowych:

Oferujcie coś więcej niż tylko bycie i róbcie coś w tym życiu, bo to kształtuje osobowość. Chyba, że wasze marzenie to facet który też tylko jest. Potem tylko nie dziwcie się jak w wasze związki zacznie wkradać się zdrada, bo jeśli ktoś jest fizycznie i z charakteru pociągający jak spłuczka od kibla to nie ma co się dziwić czy rzucać badaniami, że mężczyźni zdradzają częściej XD

Może te wszystkie płaczące stuleje z wykopu nie posiadają dziewczyn, bo są nieświadomi działania mechanizmu obronnego przed karynami? XD

#podrywajzwykopem #podryw #rozowepaski
  • 98
@Dirty_Digger: Lachon jak skonczy liceum albo pierwsze lata studiow to nagle lapie ja rzeczywistosc... konczy sie niemiecki romantyzm, te sprawy, i zaczyna po prostu szukanie frajera, ktory ja zaplodni i zapewni bezpieczenstwo finansowe. Taka prawda.

@Sancho_Pansa: A jak oceniasz lachony ze stolicy? Ja dosc negatywnie. A co do Wroclawia to nie chodzi tylko o laski... cale miasto powinno sie zaorac.
@anmecpeo: stolyca wyżej sra niż dupę ma. Połowa tych rodowitych Warszawiaków to potomkowie oderwanych od pługa przez Gierka roboli, a druga połowa to młode ambitne studentki kulturoznawstwa i pedagogiki xD

A co do Wrocławia - w porównaniu do Poznania miasto trochę bardziej szare na przedmieściach, ale centrum ładniejsze.

@hugga_wugga: ale też może coś powiedzieć od siebie, a nie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sancho_Pansa: Tak, tylko pytanie na ile centrum Wroclawia to taki fejk wlasnie, zrobiony na turystow i zeby lepiej reklamowac dupeczki... :-) Dla mnie to jest wlasnie mentalny wroclaw: "hurr durr moje miasto najlepsze, bo sa swiatelka w centrum, mimo ze nie idzie nigdzie dojechac i nikt nie slyszal o moim miescie poza paroma ludzmi na wypoku."

Co do stolicy sie zgadzam.
ale odkrycie. kobiety mają bardzo wysokie mniemanie o sobie, mezczyzn dyskredytują (dziecinny, głupi, niedojrzały - gdy nie mysli dokładnie jak ona), a same zawsze mają duzo mniej do zaoferowania, lub konkretnie nic - nawet ciała. mimo to i tak narzekają, że coś nie gra. kobiety to gorszy gatunek i czas to zaakceptować. one też to wiedzą i płaczą w podusie co noc ;)


@nowywinternetach: jest materiał na bordo, nie zmarnuj tego
@onomatobeka: nie oszukujmy się, większość z nas żyje podobnie i tak samo nudno i szaro. Natomiast najbardziej śmieszną rzeczą jest to właśnie dogadzanie księżniczce ty masz się sprzedać, wszystko organizować, a ona będzie pachnieć i ewentualnie wyglądać. Takie są właśnie kobiety i nie mówcie, że nie może znajdzie się kilka wyjątków w 100, ale 90 będą to właśnie księżniczki, które nie mają kompletnie nic do zaoferowania. Ja już się pogodziłem, że
@nowywinternetach: @anmecpeo: Wy tak poważnie?

być alfą i omegą - pojawia się w greckim przekładzie Biblii, dlatego mowa tu o literach greckiego alfabetu. Apokalipsa św. Jana: Jam jest Alfa i Omega początek i koniec, mówi Pan Bóg, który jest, który był i który będzie. Pierwotnie Alfa i Omega oznaczały więc Boga Wszechwiedzącego. Znaczenie dzisiejsze: być autorytetem w jakiejś dziedzinie, wiedzieć wszystko na dany temat.


http://wiedzanieboli.blogspot.com/2009/12/zwiazek-frazeologiczny-aka-frazeologizm.html
@NR00: panie, ta nienawiść do kobiet, obłęd - to bedzie Twoja siła. samce alfa tak mają, ale nie mogą być przy tym chwiejni emocjonalnie ;) niedostępność, pęd przed siebie, egoizm. działaj, a będzie z Ciebie atrakcyjny kąsek.
@nowywinternetach: Generalnie piszesz bardzo ofensywnie, ale masz także bardzo dużo racji. Niestety nikt tego tutaj nie zaakceptuje, bo nie robisz z siebie przegrywa (a skoro piszesz cos na wypoku to musisz nim być!). Mój kumpel nawet znalazł dziewczynę na Badoo. Generalnie loszka brzydka, byłem zdziwiony, że ją sobie przygruchał. No, ale, że wygląd to nie wszystko, to go zapytałem czym mu zaimponowała. Wiecie co stwierdził? "Dobrze robi laskę".
@Ginden: jedni mniej drudzy więcej, solipsyzm i tak jest zdrowszy jeśli chodzi o psychikę jednostki, choć z drugiej strony, istnieje pewnego rodzaju drabina społeczna na której jedni plasują się wyżej niż inni i jest wyczuwalna intuicyjnie