Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zamierzam poruszyć kwestie tego #badoo i #tinder. Januszostwo różowych na nim #!$%@? po prostu.

Ostatnio powiedziałem sobie, że może już starczy ruchać te karyny z klubów i poszukam jakiejś mądrej z ciekawą osobowością; żeby pociągała mnie czymś więcej niż dupą. Tak, żeby morda mi się cieszyła dzięki jej osobowości, a nie przez to tylko że zazwyczaj instant boner na jej widok. Dobry pomysł?

Myślałem ze dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przejrzałem chyba z milion profili i zagadałem spokojnie do 200-300 dupeczek, zarówno brzydkich i ładnych (te szkaradne odpuszczałem). Jedna wielka narodowa tragedia.

Na pytania co robisz w życiu, odp: No jak to co mogę robić ? jestem!

Masz pasje zainteresowanie, coś przeżyłaś ciekawego ? Jesteś brzydka w #!$%@? wiec może masz coś innego do zaoferowania?

Najczęstsze odpowiedzi:

1. żyje, 2. studiuje, 3. pracuje, 4. mam dzieci.

1. żyje - n/c

2. studiuje kierunki po których nie ma pracy

3. pracuje - najciekawsza praca i chyba najlepiej zarabiająca z tych dup to była jakaś tam kierowniczka niższego szczebla w maku, a tak poza nią to najniższa krajowa(nianie, kasa w biedrze, ekspedientki w butikach) ,

4. ma dzieci - oo super, nie będę musiał robić XD

Czy to prawda ze większość ludzi jest taka nudna i #!$%@? ? Są tylko zwykłymi mrówkami robotnicami?

Jako osoba, która przez większość swojego żywotu nie musiałem zmagać się z #tfwnogf (najwidoczniej miałem ogromne szczęście w doborze partnerki, bo miały zainteresowania) rada głównie dla różowych:

Oferujcie coś więcej niż tylko bycie i róbcie coś w tym życiu, bo to kształtuje osobowość. Chyba, że wasze marzenie to facet który też tylko jest. Potem tylko nie dziwcie się jak w wasze związki zacznie wkradać się zdrada, bo jeśli ktoś jest fizycznie i z charakteru pociągający jak spłuczka od kibla to nie ma co się dziwić czy rzucać badaniami, że mężczyźni zdradzają częściej XD

Może te wszystkie płaczące stuleje z wykopu nie posiadają dziewczyn, bo są nieświadomi działania mechanizmu obronnego przed karynami? XD

#podrywajzwykopem #podryw #rozowepaski
  • 98
  • Odpowiedz
@onomatobeka: niestety większość kobiet nie ma żadnych zainteresowań. Wiążesz się z taką, a potem ma do Ciebie pretensję, że nie chcesz z nią marnować czasu przed telewizorem oglądając durne seriale..
  • Odpowiedz
ale odkrycie. kobiety mają bardzo wysokie mniemanie o sobie, mezczyzn dyskredytują (dziecinny, głupi, niedojrzały - gdy nie mysli dokładnie jak ona), a same zawsze mają duzo mniej do zaoferowania, lub konkretnie nic - nawet ciała. mimo to i tak narzekają, że coś nie gra. kobiety to gorszy gatunek i czas to zaakceptować. one też to wiedzą i płaczą w podusie co noc ;)


@nowywinternetach: jest materiał na bordo, nie zmarnuj
  • Odpowiedz
@onomatobeka: nie oszukujmy się, większość z nas żyje podobnie i tak samo nudno i szaro. Natomiast najbardziej śmieszną rzeczą jest to właśnie dogadzanie księżniczce ty masz się sprzedać, wszystko organizować, a ona będzie pachnieć i ewentualnie wyglądać. Takie są właśnie kobiety i nie mówcie, że nie może znajdzie się kilka wyjątków w 100, ale 90 będą to właśnie księżniczki, które nie mają kompletnie nic do zaoferowania. Ja już się pogodziłem,
  • Odpowiedz
@onomatobeka: Łooo wreszcie to ktoś napisał. Poza poza tymi aplikacjami nie jest lepiej, a jak się trafi coś ciekawszego to fotografka/stylistka/modelka i oczywiście wszystko hobbystycznie, bo uja się do tego nadaje.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: @anmecpeo: Wy tak poważnie?

być alfą i omegą - pojawia się w greckim przekładzie Biblii, dlatego mowa tu o literach greckiego alfabetu. Apokalipsa św. Jana: Jam jest Alfa i Omega początek i koniec, mówi Pan Bóg, który jest, który był i który będzie. Pierwotnie Alfa i Omega oznaczały więc Boga Wszechwiedzącego. Znaczenie dzisiejsze: być autorytetem w jakiejś dziedzinie, wiedzieć wszystko na dany temat.


http://wiedzanieboli.blogspot.com/2009/12/zwiazek-frazeologiczny-aka-frazeologizm.html
  • Odpowiedz
@NR00: panie, ta nienawiść do kobiet, obłęd - to bedzie Twoja siła. samce alfa tak mają, ale nie mogą być przy tym chwiejni emocjonalnie ;) niedostępność, pęd przed siebie, egoizm. działaj, a będzie z Ciebie atrakcyjny kąsek.
  • Odpowiedz
@BratJuzew: ale nie znasz ich kiedy włącza im sie zakochanie i pożądanie ;) mnie doswiadczenie nauczyło, że kobiete mozna prawdziwie poznać dopiero jak jej sie włączą uczucia. jako kolezanki są ok, takie obojętne, ale pozniej często jest szał.
  • Odpowiedz
@onomatobeka: mnie ciekawi inna rzecz, co trzeba robić ze swoim wolnym czasem (którego odrobinkę ma nawet najbardziej zapracowana osoba), żeby nie posiadać totalnie żadnych zainteresowań i nie mieć nic do powiedzenia? Niepojęte jest to dla mnie.
  • Odpowiedz