Wpis z mikrobloga

Taka myśl mi przyszła do głowy. Rozumiem facetów przegrywów, informatykół i innych stulejarzy bez życia, codziennie na mirko, #nocnazmiana i te sprawy.

Ale wyobrażacie sobie jak bardzo smutne życie muszą mieć #rozowepaski mentalne stuleje, codziennie na nocnej jak @PyraPrzeznaczenia i kilka innych xD

Ja j---e, to ja już kocham swoje życie.

No elo.
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Donk_von_Fisher: a co za różnica czy #niebieskipasek czy #rozowypasek, bo nie kumam ?


To już mi się rozjaśnia dlaczego tylu Mirasów nie może wyjść z #przegrywu. Nie zauważyli do tej pory, że to facet w 95% zabiega o kobietę, przynajmniej na początku znajomości. To jest ta różnica, facet musi się bardzo postarać żeby się nim zainteresowała jakaś kobieta, a kobieta po prostu
  • Odpowiedz
to facet w 95% zabiega o kobietę, przynajmniej na początku znajomości. To jest ta różnica, facet musi się bardzo postarać żeby się nim zainteresowała jakaś kobieta, a kobieta po prostu wybiera, który z absztyfikantów ją zainteresował.


@silverm: z tego by wynikała, że to niebieskim jest łatwiej wyjść z przegrywu, bo po prostu wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce, a jak jakiś różowy nie ma absztyfikantów to #foreveralone

  • Odpowiedz
Może i jestem zielona, ale się wypowiem. Odkąd założyłam konto (wczesniej incognito przez dlugi czas) czesto siedze na #nocnazmiana, bo mogę sobie na to pozwolić - przerwa w #studbaza. I nie uważam się za przegrywa i totalnie nie rozumiem tego argumentu, ze jak ktoś siedzi na mirko codziennie to nie ma życia.
  • Odpowiedz
@mamilia: ja nie mowię o takich przypadkach jak Ty tylko jak wspomniana pyra i jej aktywność na mirko. To było no offence w stosunku do niej ale pierwsza przyszła mi na myśl no i masz ci los.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Nie no, zajebiście zabawne śmieszkowanie, że inni ludzie mają c-----o w życiu. Boki zrywać. Inb4 p---------e o whiteknightingu, chodzi mi o niebieskie paski w równym stopniu co różowe. Im więcej ludzi będzie miało normalny pogląd tym zdrowsze będzie społeczeństwo. Ja dla przykładu lubię żyć w świecie wypełnionym ludźmi którzy się czują dobrze ze sobą i lubią swoje życie, a nie bycie chujem jest jedną z rzeczy które sprawiają mi
  • Odpowiedz