Wpis z mikrobloga

Taka myśl mi przyszła do głowy. Rozumiem facetów przegrywów, informatykół i innych stulejarzy bez życia, codziennie na mirko, #nocnazmiana i te sprawy.

Ale wyobrażacie sobie jak bardzo smutne życie muszą mieć #rozowepaski mentalne stuleje, codziennie na nocnej jak @PyraPrzeznaczenia i kilka innych xD

Ja j---e, to ja już kocham swoje życie.

No elo.
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katinka: Nie. Od miesiąca byłem kilka razy na nocnej bo do nowego roku mam taki tryb życia. Więc obserwowałem sobie, tak już mam, że w życiu jestem analitykiem. Napisałem co uważam i zostałem zlinczowany przez białorycerzów - co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w swoich racjach. :)
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Która co mi nie dała? Wiesz, nie narzekam na życie e-------e czy w ogóle na związki. Owszem, teraz jestem #tfwnogf ale przeżyłem 1,5 roku z wspaniałą osobą.



więc trochę nietrafiasz argumentami. To już trzeba być zranionym przez kobiety by napisać co się sądzi o np. tego typu sytuacji jak przegrywy z mirko? ;) Pokrętna logika szefie.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Tja jasne, dymasz modelki i siedzisz po nocach na mirko bo prowadzisz negocjacje z partnerami biznesowymi w HongKongu. Masz apartamenty we wszystkich europejskich stolicach i jeździsz Audi R8.

Oczywiście jesteś wyjątkowy, bo wszyscy inni oprócz ciebie, którzy siedzą na nocnej, to przegrywy.

Buehehehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@katinka: To miał być lekko kontrowersyjny wpis, stąd ironiczny tekst, że bardziej kocham moje życie. Nie mam audi, bo kilka lat temu skasowałem auto (i nie było to audi), nie mam apartamentów. Zadowolona? Obraza majestatu, że śmiałem się podać przykład damskiego przegrywu na wykopie? Temat tabu?
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Nie, wyszydzam fakt, że siedzisz tutaj tak samo, jak my, ale uznajesz się za lepszego od innych użytkowników tego portalu ("ja jestem fajny i bzykam modelki, ale cała reszta co tutaj siedzi to przegrywy - w szczególności kobiety")
  • Odpowiedz