Wpis z mikrobloga

#postanowienienoworoczne #sylwesterzwykopem #2015 #robackiezycie

Cofnijmy się w czasie o rok...

1 - z #tfwnogf nie wyszedłem. Owszem, mam kontakt z jednym #rozowypasek który spełnia warunki z wpisu, ba! to jest właśnie ta osoba o której pisałem ale chyba się wzajemnie friendzonujemy. W ciągu roku zmieniły mi się cele i wartości. Może niech RP będzie normalniejszy.

2 - do psychiatry ruszyłem bo mnie ścisnęła #depresja, na razie wszystko w zawieszeniu ale po nowym roku zamierzam ruszyć sprawę

3 - prawko niezaliczone, zawiesiłem na teorii, w wakacje nadrobię

4 - wyniki matury dla ciekawych: matma 64%, polski 80%, angielski 98% i tu lekki żal nie zrobiłem PR

5 - zapał zmalał po maturze i zaczynam tego żałować

6 - Are you kidding me?

7 - już się nie pasę, jem lepiej, jakieś ćwiczenia też są, nie jest źle

8 - dostałem się na wymarzone studia ale czy na pewno są tak wymarzone jak rok temu? Nie wiem

9 - Przegrywem się jest zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10 i 11 - społecznie się angażowałem, patrzyłem władzy na ręce, brałem udział w pierwszych w życiu wyborach, ba! nawet zaliczyłem Marsz Niepodległości i demonstracje po wyborach - niczego nie żałuję

Czego sobie życzę na nowy rok? Nie będzie tego dużo.

1. Zaliczyć studia, nawet na trójach

2. Zakończyć sprawę z prawkiem

3. Pokręcić się wokół urologów bo #stuleja #powaznie i ze związków i seksów nici póki z phymosis nic nie zrobię. Oczywiście mógłbym być kamikadze i dążyć do seksów bez niczego ale czuję że jakby doszło co do czego to byłaby ultrażenuncja gdyby się wydało się wiadomo co

4. Pomyśleć o wakacyjnej robocie, myślę o Danii lub Niemczech

5. NIE ZWARIOWAĆ, leczyć się z depresji i innych rzeczy

6. Iść pomału w stronę wygrywu.
  • 9
@Vuze: aha, raczej nie jest to nic nadzwyczajnego, wystarczy pójść do urologoa dowiedzieć się itp itd nie jest to coś czego wyleczyć się nie da poza tym niektórzy phymosis mylą też np z frenulum brevis
3. Pokręcić się wokół urologów bo #stuleja #powaznie i ze związków i seksów nici póki z phymosis nic nie zrobię. Oczywiście mógłbym być kamikadze i dążyć do seksów bez niczego ale czuję że jakby doszło co do czego to byłaby ultrażenuncja gdyby się wydało się wiadomo co


@pivo14: serio ktoś takie coś ma xD dla mnie to brzmi jak #legend