Wpis z mikrobloga

Mirki o jak kisnę niemiłosiernie z takich akcji xD

Faktycznie karpiom jest różnica czy go ludzie kupią żywego czy martwego jak i tak i tak skończy na talerzu xD

A już nieskończona #bekazpodludzi którzy myślą:

"kupmy karpie hodowlane, specjalnie hodowane w stawach na jedzenie i wypuśćmy je do brudnej rzeki, gdzie umrą niedługo po wypuszczeniu"

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika #4konserwy #neuropa
P.....r - Mirki o jak kisnę niemiłosiernie z takich akcji xD

Faktycznie karpiom jest...

źródło: comment_XXsSMnP8sIkvFT2mAEPOlwtJiuJl17NC.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Burencjusz: Taki karp ma niewielkie szanse na przezycie ze wzgledu na roznice temp wody i otoczenia. Druga sprawa to wpuszczanie karpii do jakiegokolwiek zbiornika, innego niz wlasny staw hodowlany. Karpie wyrzadzaja ogromne szkody srodowisku wodnemu o czym pisane bylo wiele razy. Kto by to jednak czytal i probowal pomyslec co bedzie po wpuszczeniu.
  • Odpowiedz
  • 162
Faktycznie karpiom jest różnica czy go ludzie kupią żywego czy martwego jak i tak i tak skończy na talerzu


Hmm.. no jeśli jest trzymany wcześniej kilka dni w nieludzkich (niekarpich) warunkach to mu chyba robi różnicę.

Nie wiem czy bekazlewactwa, bo ja na przykład też jestem przeciwna takiemu męczeniu zwierząt.
  • Odpowiedz
@Polska4Ever: Bo należy pamiętać, że tacy ludzie uważają, że śmierć może być przyjemniejsza lub mniej przyjemniejsza. Niekarpie warunki... chciałbym zobaczyć jak się trzyma karpie i potem zabija na prefiesionalnych hodowlach.
  • Odpowiedz
@layla__: jakie męczenie zwierząt? Widziałaś kiedyś jak taki karp się cieszy jak go wpuszczasz do wanny? Poza tym karp jest wyróżniony bardzo. Jakie inne zwierzęta znajdziesz na stole wigilijnym? No śledzie jeszcze. Ale u większości jest to danie główne.
  • Odpowiedz