Wpis z mikrobloga

Nie cierpię ludzi, którzy uważają, że w #sylwester trzeba pójść na jakąś imprezę i się #!$%@?ć, a kto robi inaczej jest przegrany życiowo.

W sylwestra organizuję wraz z moją tż imprezę dla graczy popularnej gry MMO, rok w rok zbiera się ich kilkuset aby wspólnie spędzić czas. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie głośno krzyczał 'grać w sylwestra? ale z Was przegrywy'.

#problemypierwszegoswiata #gry #mmorpg
źródło: comment_ZrVBKIZbsTSO1tbxJNd5r1CjFzZVMAez.jpg
  • 38
@repostuje: Zazdroszczę, z miesiąc temu zakupiłem sobie Plants vs Zombies na Originie i do tej pory tylko jedną rundkę sobie machnąłem bo nie ma kiedy grać :C Też bym chętnie przegrał sylwka ale 4 projekty na studia same się nie zrobią :/
@repostuje: Generalnie mi wisi kto co robi w sylwestra, ale dlaczego to organizujecie akurat w sylwestra? Pograć sobie w nocy w grę można w każdy weekend.

Od razu odpowiadam na teksty typu "hurr durr #!$%@?ć się też można w każdy weekend". Można, ale nie w takiej atmosferze ogólnego społecznego przyzwolenia na totalne wyluzowanie, generalnej szampańskiej imprezy i tak dalej. Po prostu szkoda w taki wieczór się w to nie wkręcić.

@introligat0r: @dzumper: IV:MP jest blisko, ale nie wydaje mi się aby grało tam kiedykolwiek kilkaset osób, nawet jak zbierze się wszystkie serwery do kupy. Nie chcę zdradzać więcej szczegółów, ale chodzi o dodatek MP do GTA SA. W nich są serwery na których grają setki graczy jednocześnie.
robi inaczej jest przegrany życiowo.


przegrany życiowo.

@repostuje:

W sylwestra organizuję wraz z moją tż imprezę dla graczy popularnej gry MMO,


Ja robię imprezę, tyle stracić...
zbiera się ich kilkuset aby wspólnie spędzić czas.


Wspólnie spędzić czas? Każdy przed swoim kompem? Błagam, na codzień mam czas przed kompem, a w sylwestra można się spotkać ze znajomymi, pogadać, poznać parę nowych osób i trochę zaszaleć. A korzystanie z alkoholu nie równa się zalaniu w trupa, o ile ma się trochę rozumu.