Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło. Wiele rzeczy widziałem na siłowni ale to co się stało wczoraj to...

Po skończonym treningu idę sobie do szatni a z niej dalej pod prysznic. Wchodzą do łazienki a tam typ sobie goli jajka przy zlewach i nie przejmuje się nikim dookoła... No ku**a trzyma członek w ręce i goli sobie pod jajkami....

Odechciało mi się prysznica i wykąpałem się w domu....

#truestory #roknasilowni #silownia #mindfuck
  • 48
  • Odpowiedz
Ja czułbym się jakoś trochę gejowsko czy nawet 'pedalsko' jakby inny facet miał mnie oglądać nagiego. Ogólnie bardzo źle i niezręcznie. Więc nie wiem czy tacy 'samcy alfa' nie mają jakichś homo zapędów czy coś...


@Captaii: Dlatego:

- nie chodzisz na
  • Odpowiedz
@DivineDevil:

1. Od kiedy to na siłowni trzeba latać nago i chwalić się innym facetom swoim #!$%@? jak jakiś pedał? To samo ze sportami drużynowymi o których ktoś wcześniej wspomniał.

2. A nie prawda, bo w pokoju.

3. Nie, nie mam najwyżej rangi. Najwyższą miałbym jeśli jeszcze przez niecałe 4 lata pozostanę #tfwnogf . Ale w sumie wolę jej nie mieć.
  • Odpowiedz
@Captaii: W wymienionych miejscach ludzie przebieraja sie we wspolnej szatni. Nadmierne eksponowanie i chwalenie sie, a wstyd przed rozebraniem sie i poczucie spedalenia, ktore opisales, to dwie rozne rzeczy. Robisz #!$%@? z logiki, jesli przebieram sie po basenie nieowiniety w jakis koc, to znaczy ze jestem pedalem? Ok.

Sorry, najwyzsza mozliwa dla danego wieku...
  • Odpowiedz
@Captaii: Watpie, bo ja nawet nie uzywam tego slowa. Uzyles wulgaryzmu, bo liczyles na to, ze nie zabrzmisz jak ostatnia #!$%@?. Niestety...

W sumie ciesze sie, ze nie wychodzisz z domu i nie uczestniczysz w gejowskim przebieraniu sie na silce. Twoja obawa przed zobaczeniem meskiego ciala sugeruje, ze moglbys sie rzucic na tylek jakiegos goscia. ;)

Zycze ci z calego serca zdobycie najwyzszej rangi!

Zegnam.
  • Odpowiedz