Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło. Wiele rzeczy widziałem na siłowni ale to co się stało wczoraj to...

Po skończonym treningu idę sobie do szatni a z niej dalej pod prysznic. Wchodzą do łazienki a tam typ sobie goli jajka przy zlewach i nie przejmuje się nikim dookoła... No ku**a trzyma członek w ręce i goli sobie pod jajkami....

Odechciało mi się prysznica i wykąpałem się w domu....

#truestory #roknasilowni #silownia #mindfuck
  • 48
  • Odpowiedz
@hocuspocus: Ano, wielu ludzi myśli w szatniach że są tacy cool i trendy, bo latają z gołą dupą i wackiem na wierzchu i są samcami alfa co nie boją się i nie wstydzą niczego. Jakbym chciał oglądać gołe męskie dupska to bym sobie włączył stosowne filmiki w necie i nie musiał wychodzić z domu :|
  • Odpowiedz
@Mave: Ta, też nie lubię takich.

Ja czułbym się jakoś trochę gejowsko czy nawet 'pedalsko' jakby inny facet miał mnie oglądać nagiego. Ogólnie bardzo źle i niezręcznie. Więc nie wiem czy tacy 'samcy alfa' nie mają jakichś homo zapędów czy coś...
  • Odpowiedz
Ja czułbym się jakoś trochę gejowsko czy nawet 'pedalsko' jakby inny facet miał mnie oglądać nagiego


@Captaii: Kolega na saune pewnie nie uczęszcza, a jeżeli już to pewnie w kąpielówkach?

Wchodzą do łazienki a tam typ sobie goli jajka przy zlewach i nie przejmuje się nikim dookoła..


@hocuspocus: No #!$%@? przeginka:/
  • Odpowiedz
@Captaii: Nie chodzisz, więc widać nie potrzebujesz, więc nie będę się produkował "na co ci sauna".

Widać, że masz wyraźny problem z nagością, po prostu od razu nasunęło mi się na myśl, jak ktoś taki radzi sobie na saunie, gdzie wszyscy są na waleta. No i odpowiedź mam - nie radzisz sobie, bo nie musisz - nie chodzisz.
  • Odpowiedz
@Mave: @Captaii: Dramat, Panowie. Wprowadzacie pojęcie "socially awkward" (tłum: "zjeb społeczny") na zupełnie nowy poziom. Latanie nago w szatni czy saunie nie jest cool ani trendy, jest po prostu czymś naturalnym, jak zakładanie spodni do pracy (wyjątek: ratownik), czy czapki na dwudziestostopniowy mróz.

Gejowsko w towarzystwie innych nagich mężczyzn czują się tylko GEJE. Gratuluję coming outu.
  • Odpowiedz
@hocuspocus: nago bo nago, to calkiem normalne. Ale golenie jajek w takim miejscu jest nieodpowiednie z tego powodu, ze np. Przy umywalce myje sie twarz i chyba nikt nie chcialby wlosow lonowych na twarzy. Milion innych powodow... takich rzeczy sie nie robi. Tak samo jakbym poszla na silownie i zaczela przy wszystkich szorowac piety pumeksem :/ fu
  • Odpowiedz
@hocuspocus:

Może chciał zrobić niespodziankę dziewczynie?

Straszny hardkor, raczej zwróciłbym mu uwagę. Z drugiej strony ciężko prowadzić dialog z człowiekiem, który w jednej ręce trzyma maszynkę do golenia, a w drugiej członka.
  • Odpowiedz
@Psylon: Właśnie nie chodzi o to co napisałeś, oczywiście ze można się przebierać nago w jednym miejscu ale chodzenie nago po całej szatni czy problem z owinieciem ręcznikiem to już przegięcie. Chodze na siłownię tez się przebieram i rozbieram nago ale w jednym miejscu i przyznam szczerze ze oglądanie męskiej duży lub penisa nie należy do rzeczy dla mnie przyjemnych. Co to za problem po wyjściu z prysznica zalozyc ręcznik? Tak
  • Odpowiedz
@Psylon: A kto powiedział, panie #!$%@? społeczny, że mam coś do przebierania się w szatni? Mówię o łażeniu nago, jakby ktoś był na pokazie co najmniej. Jak taki jesteś wyluzowany to sobie chodź nago po ulicy, przecież to takie normalne, a wszyscy inni #!$%@?.
  • Odpowiedz