Wpis z mikrobloga

Znajomy jebnął testa dziewczynie. Mianowicie zapytal jej sie czy jedzie z nim (laska nowopoznana) na Male. Laska sie ucieszyla, a on na to ze jest dla niego d----a, bo pozadna powinna sie obruszyc i dac mu w ryj za robienie z niej dupodajki xD #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazrozowychpaskow #heheszki

Kolege popieram. A wy?

Laska mocne 9/10. Chlopak tez niczego sobie, ma sporo $$$. Dobry przesiew robi.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boltzmann: czekaj, wytłumacz to jeszcze raz. Bo ja zrozumiałem to tak: kolega ma znajomą --> proponuje jej wspólny wyjazd --> ona to akceptuje --> jest dziwką

jeśli tak to wygląda to ja nie rozumiem czemu miałaby być dziwką, jak dają to niech bierze xD Chyba że jednoznacznie dawał sygnały że będzie to transakcja podróż za s--s
  • Odpowiedz
@szybkiekonto: Jak dla mnie to jest bezsensowny sposób. Jakby faktycznie chciał sprawdzić to mógł zaproponować już nawet ten wyjazd, ale z zaznaczeniem, że każdy płaci za siebie. Albo ogólnie zaproponować podział kosztów podczas spotkań itd. A takie rzucone hasło to idiotyzm, bo w sumie niczego nie sprawdza.

- Chcesz ze mną pojechać na wycieczkę?

-
  • Odpowiedz
@boltzmann: No nie oszukujmy się, jak panna poczuje zapach oszczędności/darmensów to odpowiedź może być tylko jedna. Szczególnie, gdy czuje w powietrzu podróże po kosztach. Bo prawdziwy facet zawsze stawia ;) Ew. jeśli nie mówimy już o typowych sukach - czasem małe podziały, ale tak, by pod koniec i tak wyszła sporo na plus. Wbrew pozorom, zazwyczaj są to inwestycje "w przyszłość". Od taki spekulant dupą ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@boltzmann: A sugerował, ze ma mu za to odpłacić seksem? Bo to jednak kluczowe. Czym innym jest "pojedz ze mna na wycieczkę" a czym innym "chciałbym zebys ze mna pojechała, ja stawiam, ale liczę ze i Ty cos postawisz hehehe".
  • Odpowiedz