Wpis z mikrobloga

Gurwa mirki co się #!$%@?ło xD nie nadążam z przypalaniem fajków dla mame na uspokojenie xD moja mamę zaprosiła swoje koleżanki na hehe ostatki. Ja oczywiście żeby pójść na imprezę musze #!$%@?ć, podawać ciasto napoje itp. No i rozmawiają piją sobie winko aż nagle zeszło na temat braku pieniędzy i jak sobie zarobić xD koleżanka (załóżmy Stefania) mówi:

-Hehe może sobie nerkę sprzedam, może by ktoś kupił XD

Moja mama odpowiada:

-No a jak ktoś z Twojej rodziny będzie potrzebował nerki to nie dasz bo sprzedałaś?

chwila ciszy, czuć w powietrzu wibracje myślenia. Nalewając im wino obserwuje kątem oka moją rodzicielkę bo poznaje gdy chce powiedzieć coś bekowego. No i nie zawiodłem się xD mówi

-Lepiej wytnij sobie waginę i wsadź do automatu - żeby poruchać trzeba zapłacić 5 zł, Ty tylko raz w miesiącu byś odbierała kasę xD taki cipomat XD

#!$%@? gruba rura XD normalnie tylko wieloletnie doświadczenie w trollowaniu pomogło mi nie kwiknąć tylko zachować pokerface.jpg xD dałem takie uczciwe 7/10 a upite Halinki i Grażyny wzięły to chyba po pijaku na poważnie bo powiedziały że to bolesne by było i wgl zaczęły tłumaczyć mojej mamie że to zły pomysł xD

No a teraz najlepsze xD

Dobra, Halinki i Grażyny rozjechały się, Stefania też, no pół godziny ogarniamy dom aż nagle telefon. Dzwoni Stefania. Mama myślała że może czegoś zapomniała czy coś ale co się okazało? Dotknięta ryzykiem wycięcia waginy i podchmielona Stefania poszła do kiosku po drodze do domu i kupiła losową zdrapkę, patrzy jakieś 3x 170 hehe na nowe buty będzie miała podchodzi do okienka odebrać kasę i co usłyszała?

-Proszę pani nie możemy wypłacić kwoty 170 tysięcy złotych proszę udać się do Warszawy przy ulicy xxx.

#!$%@? ale fart xD Ta Stefania powiedziała ze wygrała i ze podzieli się ze wszystkimi jej koleżankami oprócz mojej mamy bo ją obraziła XD (o tym cipomacie xD) No i moja mama się #!$%@?ła bo gdyby nie ona to by nigdy nie poszła po tą zdrapkę i wgl xD

Ja mam #!$%@? cenie moją mame za dobrego trolla (no i tak pewnie jakby nawet się podzieliła to i tak bym nic z tego nie dostał xD) i wgl robię za strażnika ognia fajkowego i jej wsparcie teraz xD

Przynajmniej mi śmieszkowe geny przekazała. I chociaż wiem że czasem mnie wkurza, czasem śmieszkujemy, czasem się kłócimy, ale się kochamy i trzymamy razem. Kocham moją mamę. Wy również kochajcie swoje.

#truestory #lolcontent #heheszki #pasta #wygryw #wygrywczyprzegryw #przegryw #mama
  • 9
@Matis666: jakaś Stefania zaraz po tym jak została obrażona wygrywa kwotę której sama przez całe życie by nie zarobiła i postanawia podzielić się z innymi Grażynami zamiast #!$%@?ć wszystko na buty i torebki żeby chwalić się przed nimi bogactwem?

życie to nie moda na sukces, pijana Stefania wróciła do swojej szarej rodziny, do Janusza z wąsem, do gotowania i zmywania, a złość posunęła ją do chwilowego wywyższenia się zwykłym kłamstwem