Wpis z mikrobloga

@inwalida: wiesz ... Mozesz kwestionowac swoje pochodzenie ... Tak jak masz prawo upierac sie ze 2+2 jest 22 ... Pytanie ile wynika z tego kwestionowania i upierania sie ... Kazdy poglad jest wart tylko tyle na ile ma odzwierciedlenie w rzeczywistosci
@GreenHood16794: Jak wygrasz ze mną to stawiam Ci piwo, ale wygrasz tylko wtedy gdy mnie przekonasz.Widzę, że mamy do czynienia z Alfredem Tarskim wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dobry deal bulwo. Cóż za zupełnie obiektywna i bezstronna ocena ynteligenckiej dysputy w której jest się jedną ze stron.
@Zgagulec: są ludzie, którzy taki zakład uznają za oszustwo, bo kto się przyzna żeby przegrać. To podludzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są też tacy, którzy dążą do wiedzy, prawdy, właściwego spojrzenia na każdą kwestię. Ci chcą dojść do sedna a nie z klapkami na oczach krzyczeć do wszystkich "mam rację", głusi na argumenty.
@Geomemnon: Tak, taki anon z wypoku, który wychodzi z założenia, że nie myślisz logicznie ( w końcu masz go do tego dopiero przekonać) to doskonały partner do dyskusji. 'No elo, wytłumaczę Ci, że jesteś głupia, chyba, że ze mną wygrasz, ale ja to ocenię'.

Taka dyskusja na 100% służy poszerzeniu horyzontów i 'dochodzeniu do sedna'.
@Zgagulec: są sytuacje, że płcie myślą podobnie i takie gdy hormony dyktują nam zachowanie.

Ale tak trochę touché : )

Tyle że w logice różowych pasków nie chodzi o to, że nie myślą logicznie wcale, a w niektórych sytuacjach.
@Geomemnon: Bo faceci wykazują się logiką w każdej sytuacji


I to się tak bardzo różni od rzekomej #logikirozowychpaskow

Ogólnie to wszyscy ludzie zachowują się absolutnie tak samo przecież, o czym my dyskutujemy, różowepaski na jedno kopyto, niebieskie na drugie, nie żeby każdy zachowywał się w specyficzny dla niego sposób