Wpis z mikrobloga

Zarzuce przykładem propagandy jaka jest serwowana Rosjanom.

Telewizja Rossija1 (jeden z dwóch najwiekszych publicznych kanałów w Rosji) twierdzi że zamieszki na #marszniepodleglosci były prowokowane przez tych samych osobników którzy rozkręcali Majdan i brali udział w tragicznych zamieszkach w Odessie. Są to rzekomo polscy ultraprawicowcy ktorzy wczesniej zostali wytrenowali na tajnych szkoleniach przeprowadzonych w Polsce żeby dokonac zamachu stanu na Ukrainie. Kiedy to sie udało wrócili do Polski i na Marszu Niepodległosci rzucali w głowy swoich policyjnych instruktorów kostką brukowa i koktajlami Mołotowa.

Jaki dowód ma Rossija1 na to ze to ci sami ludzie? Bo mieli założone maski i kominiarki które były tak popularne na Majdanie. No i taktyka zadymiarzy jest wg. telewizji tak znakomita że mogli sie tego nauczyc tylko od wysoko wykwalifikowanych specjalistów. No padłem. Przeciez w tym roku to chaotyczne były te ruchawki to już na stadionach kibole sa lepiej zorganizowani. Rossija złowróżbnie dodała że wydarzenia w Warszawie pokazaly ze można wywołac zamieszki podstawionymi ludźmi i legalna władza ktora sie dla kogos stanie niewygodna moze zostac zmieciona za pomocą ich i dołaczajacych nazistów(?).

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #ruskalogika
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na espreso tv mówili że to nie kibice legii, a ruscy agenci wywiesili flagę Lwów Wilno na tle polskiej flagi.


@woodywoodpecker: Espresso to niszowa stacja i to była wypowiedz jednej dziennikarki a nie material filmowy z zawartą sugestia wyswietlony w stacji która oglada sto kilkanascie milionów ludzi.
  • Odpowiedz
@szurszur: To może na 5 kanale gdy przerwano relację na żywo ukraińskiego reportera który mówił że Ukraińcy ostrzelali doniecką szkolę? Czy może dyskusja na ogólnokrajowym kanale na którym Amerykanina nazwano ruskim agentem bo nie mówił zgodnie z innymi uczestnikami programu. [ podobna sytuacja do tego co wrzucił ostatnio don]
  • Odpowiedz
@Stadler: A gdize ja tu krytykuje Ruch Narodowy? Przekazuje tylko to co podała rosyjska telewzija jesli ktos atakuje to wlasnie oni. Ja chyba wyraźnie sugruje co myśłe o tych spekulacjach.

PS. Ciekawe ze ledwo co proponujesz zakopanie topowa wojennego a od razu piszesz o mnie w obrazliwy sposob. Tak bardzo Cie ubodło że ujawniłem antypolski materiał z rosyjskiej tv że znowu nie wytrzymales i chcesz trlowac?
  • Odpowiedz
Czy może dyskusja na ogólnokrajowym kanale na którym Amerykanina nazwano ruskim agentem bo nie mówił zgodnie z innymi uczestnikami programu.


@woodywoodpecker: A jaki to ma zwiazek z Polska? Ja prezentuje ten material aby pokazac w jaki sposób wrogi nam kraj atakuje Polske a nie gadac o tym co pokazuje telewizja Ukriany na temat dizalan wojennych.

Poza tym odróżniaj wypowiedzi goscia w studiu czesto w dyskusji na zywo od przygotowanego starannie
  • Odpowiedz
@woodywoodpecker: Zdanie nalezy rozpatrywac z pozostala czescia wpisu. Poza tym i tak te przykaldy ktore przytaczales to pestki bo dotycza sytuacji w mediach kraju ktory walczy z drugim i wokol tego tyczy sie dyskusja w tych przykładach. Tam emocje w programie na zywo sa nieuniknione. Tu jest inna sytuacja.

Tak w ukrianskich mediach tez jest propagnada i dobieranie wygodnych wiaodmosci. Ale przy tym co robia Rosjanie to pestka. Najlepsze jest
  • Odpowiedz